Plugins - Download Monitor - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (631 entries)

en: This is where you can create and manage download products for your site.
nl: Hier kan je downloadproducten voor je site maken en beheren.

en: Parent Product
nl: Bovenliggend product

en: No Products found in trash
nl: Geen producten gevonden in de prullenbak

en: No Products found
nl: Geen producten gevonden

en: Search Products
nl: Zoek producten

en: View Product
nl: Product bekijken

en: New Product
nl: Nieuw product

en: Edit Product
nl: Product bewerken

en: Add Product
nl: Product toevoegen

en: Add New Product
nl: Nieuw product toevoegen

en: All Products
nl: Alle producten

en: Only users who purchased a product that contains this download will be able to access the file.
nl: Alleen gebruikers die een product hebben gekocht dat deze download bevat, hebben toegang tot het bestand.

en: Paid Only
nl: Alleen betaald

en: Product Information
nl: Productinformatie

en: Product not found
nl: Product niet gevonden

en: If enabled, allows you to sell your downloads via Download Monitor.
nl: Indien ingeschakeld, kan je je downloads verkopen via Download Monitor.

en: Enable Shop
nl: Shop inschakelen

en: Shop Enabled
nl: Shop ingeschakeld

en: Select Downloads&hellip;
nl: Selecteer downloads&hellip;

en: After you've upgraded your PHP version, Download Monitor will automatically load and work.
nl: Nadat je je PHP-versie hebt bijgewerkt, wordt Download Monitor automatisch geladen en werkt het.

en: clicking this link
nl: door op deze link te klikken

en: You can learn more about why it's important that you update and get tips on how to update by %s
nl: Je kunt meer te weten komen over waarom het belangrijk is dat je update en krijgt tips over hoe je kunt updaten met %s

en: PHP Version %s
nl: PHP versie %s

en: Download Monitor can't be loaded because it needs at least %s but the server that is hosting your WordPress website is running %s
nl: Download Monitor kan niet worden geladen omdat het minstens %s nodig heeft, maar de server die als host fungeert voor je WordPress-website draait %s

en: PHP Version too low!
nl: PHP versie te laag!

en: Purchase Now
nl: Nu kopen

en: Purchase &ldquo;%s&rdquo;
nl: Koop &ldquo;%s&rdquo;

en: Checkout error
nl: Bestelfout

en: Complete order
nl: Voltooi bestelling

en: Download version
nl: Download versie

en: Download name
nl: Download naam

en: Thank you for your order. Please find your order details below.
nl: Bedankt voor je bestelling. Hieronder vind je jouw bestelgegevens.

en: You have no access to this order.
nl: Je hebt geen toegang tot deze bestelling.

en: Your order
nl: Je bestelling

en: Billing details
nl: Factuurgegevens

en: Your browser does not support JavaScript which our checkout page requires to function properly.
nl: Je browser ondersteunt geen JavaScript die vereist is voor correcte werking van onze bestel pagina.

en: Proceed to checkout
nl: Ga naar afrekenen

en: Cart Totals
nl: Winkelwagentje totaal

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Name
nl: Naam

en: Remove this item from your cart
nl: Verwijder dit item uit je winkelmandje

en: Subtotal
nl: Subtotaal

en: Your cart is empty.
nl: Je winkelwagentje is leeg.

en: Payment Method
nl: Betaalmethode

en: Date created
nl: Datum aangemaakt

en: Change
nl: Bijwerken

en: Order Status
nl: Bestelstatus

en: Order Details
nl: Bestellingsdetails

en: Customer
nl: Klant

en: No transactions found
nl: Geen transacties gevonden

en: Processor ID
nl: Bewerker ID

en: Processor
nl: Bewerker

en: Amount
nl: Bedrag

en: Transactions
nl: Transacties

en: QTY
nl: Aantal

en: Price
nl: Prijs

en: Order Items
nl: Je bestelling

en: Order Details #%s
nl: Bestellingsdetails #%s

en: Price (%s)
nl: Prijs (%s)

en: Create Your First Download
nl: Maak je eerste download

en: Click here to visit our Support Forum.
nl: Klik hier om ons ondersteuningsforum te bezoeken.

en: If you need any help in setting up your downloads or having any other question about Download Monitor, we'd be happy to help you via our support forums.
nl: Als je hulp nodig hebt bij het instellen van je downloads of als je andere vragen heeft over Download Monitor, helpen we je graag verder via onze ondersteuningsforums.

en: Now that your Download Monitor installation is done, it's time to setup your downloads. You can %sread more about creating your first Download here%s.
nl: Nu de installatie van je Download Monitor is voltooid, is het tijd om je downloads in te stellen. Je kunt %smeer lezen over het maken van je eerste download hier %s.

en: What's Next?
nl: Wat is de volgende stap?

en: View More Extensions
nl: Bekijk meer extensies

en: Here's a quick sample of what we offer.
nl: Hier volgt een kort voorbeeld van wat we bieden.

en: Power up your Download Monitor website with our official extensions. Our extensions allow you to add specific functionality to your Download Monitor powered website and come with our premium support and updates.
nl: Haal meer uit je Download Monitor-website met onze officiële extensies. Met onze extensies kan je specifieke functionaliteit toevoegen aan je website van Download Monitor en worden onze premium-ondersteuning en updates geleverd.

en: Your shop checkout page if you decide to sell downloads.
nl: De afrekenpagina van je winkel als je besluit om downloads te verkopen.

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Your shop cart page if you decide to sell downloads.
nl: Je winkelmandpagina als je besluit om downloads te verkopen.

en: Cart
nl: Winkelwagentje

en: The page your visitors see when they are not allowed to download a file.
nl: De pagina die je bezoekers te zien krijgen als ze geen toestemming hebben om een bestand te downloaden.

en: If you don't plan on selling downloads, you do not have to create the cart and checkout page. We recommend always creating the No Access page.
nl: Als je niet van plan bent om downloads te verkopen, hoef je niet de winkelwagen en de betalingspagina te maken. We raden je aan altijd de pagina Geen toegang te maken.

en: We can create these pages for you here. If you click the 'Create Page' button we will create that page and add the required shortcode to it. We'll also make sure the newly created page is set in your settings page.
nl: We kunnen deze pagina's hier voor je maken. Als je op de knop 'Pagina maken' klikt, maken we die pagina en voegen we de vereiste shortcode toe. We zorgen er ook voor dat de nieuw gemaakte pagina wordt ingesteld op je instellingenpagina.

en: In order to function properly, Download Monitor needs to create some pages in your WordPress website.
nl: Om goed te kunnen werken, moet Download Monitor een aantal pagina's maken op je WordPress website.

en: Let's Create Your Pages
nl: Laten we je pagina's maken

en: You decide if you want to offer you downloads for free or want to start selling them (or both!). Whatever you decide, you chose the right plugin for the job!
nl: Je beslist of je downloads gratis wilt aanbieden of wilt beginnen met de verkoop (of beide!). Wat je ook kiest, je hebt de juiste plug-in voor de klus gekozen!

en: On top of that, Download Monitor allows you to sell your downloads, turning your WordPress website into fully featured e-commerce website out of the box.
nl: Bovendien kan je met Download Monitor je downloads verkopen en je WordPress-website direct uit de verpakking omzetten in een volledig uitgeruste e-commerce website.

en: With Download Monitor you can manage, track and offer downloads to your users using your WordPress website.
nl: Met Download Monitor kan je je gebruikers beheren, volgen en downloads aanbieden via je WordPress website.

en: Thank you for installing Download Monitor! We'd like to help you setup the plugin correctly so you can start sharing your files as quickly as possible.
nl: Bedankt voor het installeren van Download Monitor! We willen je graag helpen bij het correct instellen van de plugin, zodat je jouw bestanden zo snel mogelijk kunt delen.

en: Welcome to
nl: Welkom bij

en: Download Monitor is almost ready for use, %sclick here%s to finish the installation process.
nl: Download Monitor is bijna klaar voor gebruik,%sklik hier%s om het installatieproces te voltooien.

en: Create Page
nl: Pagina maken

en: Page Created
nl: Pagina aangemaakt

en: Creating
nl: Creëren

en: No page set
nl: Geen pagina ingesteld

en: Couldn't create page
nl: Kon pagina niet maken

en: Check this to allow your customers to use this payment method to pay at your checkout page.
nl: Vink dit aan om je klanten toe te staan om deze betaalmethode te gebruiken om te betalen op je afrekenpagina.

en: Enable Gateway
nl: Gateway inschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: This payment method will be pre-selected on your checkout page.
nl: Deze betaalmethode wordt vooraf geselecteerd op je betaalpagina.

en: Default Gateway
nl: Standaard gateway

en: Check all payment methods you want to enable on your webshop.
nl: Controleer alle betaalmethoden die je in jouw webshop wilt inschakelen.

en: Enabled Gateways
nl: Ingeschakelde gateways

en: Overview
nl: Overzicht

en: Payment Methods
nl: Betaalmethodes

en: If checked, your customers will be send to your checkout page directly.
nl: Indien aangevinkt, zullen je klanten direct naar je betaalpagina worden gestuurd.

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disable Cart
nl: Winkelwagen uitschakelen

en: The thousand separator of displayed prices.
nl: Het duizendtal scheidingsteken van de weergegeven prijzen.

en: Thousand Separator
nl: Duizendtalscheidingsteken

en: The decimal separator of displayed prices.
nl: Het decimaalteken van de weergegeven prijzen.

en: Decimal Separator
nl: Decimaalscheidingsteken

en: Right with space (%s)
nl: Rechts met ruimte (%s)

en: Left with space (%s)
nl: Links met ruimte (%s)

en: Right (%s)
nl: Rechts (%s)

en: Left (%s)
nl: Links (%s)

en: The position of the currency symbol.
nl: De positie van het valutasymbool.

en: Currency Position
nl: Valutapositie

en: In what currency are you selling?
nl: In welke valuta verkoop je?

en: Currency
nl: Valuta

en: Where is your store located?
nl: Waar is je winkel gevestigd?

en: Base Country
nl: Basisland

en: Your checkout page, make sure it has the <code>[dlm_checkout]</code> shortcode.
nl: Controleer op je afrekenpagina of deze <code>[dlm_checkout]</code> shortcode aanwezig is.

en: Checkout page
nl: Afrekenpagina

en: Your cart page, make sure it has the <code>[dlm_cart]</code> shortcode.
nl: Controleer op je winkelwagen pagina of het deze <code>[dlm_cart]</code> shortcode heeft.

en: Cart page
nl: Winkelwagen pagina

en: Pages
nl: Pagina's

en: Vietnamese Dong
nl: Vietnamese dong

en: US Dollars
nl: Amerikaanse dollars

en: United Arab Emirates Dirham
nl: Verenigde Arabische Emiraten Dirham

en: Ugandan Shilling
nl: Oegandese Shilling

en: Ukrainian Hryvnia
nl: Oekraïense hryvnia

en: Tanzanian Shilling
nl: Tanzaniaanse shilling

en: Taiwan New Dollars
nl: Taiwan nieuwe dollars

en: Turkish Lira
nl: Turkse Lira

en: Tunisian Dinar
nl: Tunesische dinar

en: Thai Baht
nl: Thaise baht

en: Swiss Franc
nl: Zwitserse frank

en: Swedish Krona
nl: Zweedse kroon

en: South African rand
nl: Zuid-Afrikaanse rand

en: Singapore Dollar
nl: Singaporese dollar

en: Rwandan Franc
nl: Rwandese frank

en: Russian Ruble
nl: Russische roebel

en: Romanian Leu
nl: Roemeense leu

en: Pounds Sterling
nl: Pond sterling

en: Paraguayan Guaraní
nl: Paraguayaanse guaraní

en: Polish Zloty
nl: Poolse zloty

en: Pakistani Rupee
nl: Pakistaanse roepie

en: Philippine Pesos
nl: Filipijnse peso

en: New Zealand Dollar
nl: Nieuw-Zeelandse dollar

en: Nepali Rupee
nl: Nepalse roepie

en: Norwegian Krone
nl: Noorse kroon

en: Nigerian Naira
nl: Nigeriaanse naira

en: Mexican Peso
nl: Mexicaanse peso

en: Malaysian Ringgits
nl: Maleisische ringgit

en: South Korean Won
nl: Zuid-Koreaanse won

en: Lao Kip
nl: Lao kip

en: Kenyan Shilling
nl: Keniaanse shilling

en: Japanese Yen
nl: Japanse yen

en: Iranian rial
nl: Iraanse rial

en: Israeli Shekel
nl: Israëlische sjekel

en: Indian Rupee
nl: Indiase roepie

en: Indonesia Rupiah
nl: Indonesië rupiah

en: Icelandic krona
nl: IJslandse kroon

en: Hungarian Forint
nl: Hongaarse forint

en: Croatia kuna
nl: Kroaatse kuna

en: Hong Kong Dollar
nl: Hongkongse dollar

en: Ghanaian Cedi
nl: Ghanese cedi

en: Euros
nl: Euro's

en: Egyptian Pound
nl: Egyptische pond

en: Ethiopian Birr
nl: Ethiopische birr

en: Dominican Peso
nl: Dominicaanse peso

en: Danish Krone
nl: Deense kroon

en: Djiboutian Franc
nl: Djiboutiaanse frank

en: Czech Koruna
nl: Tsjechische kroon

en: Colombian Peso
nl: Colombiaanse peso

en: Chinese Yuan
nl: Chinese yuan

en: Chilean Peso
nl: Chileense peso

en: CFA Franc
nl: CFA frank

en: Canadian Dollars
nl: Canadese dollars

en: Burundian Franc
nl: Burundische frank

en: Bulgarian Lev
nl: Bulgaarse lev

en: Brazilian Real
nl: Braziliaanse real

en: Bangladeshi Taka
nl: Bengaalse taka

en: Australian Dollars
nl: Australische dollars

en: Argentine Peso
nl: Argentijnse peso

en: Yemen
nl: Jemen

en: Western Sahara
nl: Westelijke Sahara

en: Wallis and Futuna
nl: Wallis en Futuna

en: Vatican
nl: Vaticaanstad

en: Uzbekistan
nl: Oezbekistan

en: United States (US) Virgin Islands
nl: Amerikaanse Maagdeneilanden

en: United States (US) Minor Outlying Islands
nl: Kleine afgelegen eilanden van de Verenigde Staten (VS)

en: United States (US)
nl: Verenigde Staten (VS)

en: United Kingdom (UK)
nl: Verenigd Koninkrijk (VK)

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: Ukraine
nl: Oekraïne

en: Uganda
nl: Oeganda

en: Turks and Caicos Islands
nl: Turks- en Caicoseilanden

en: Turkey
nl: Turkije

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: Trinidad and Tobago
nl: Trinidad en Tobago

en: Timor-Leste
nl: Oost-Timor

en: Tajikistan
nl: Tadzjikistan

en: Syria
nl: Syrië

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Sweden
nl: Zweden

en: Svalbard and Jan Mayen
nl: Spitsbergen en Jan Mayen

en: Sudan
nl: Soedan

en: Spain
nl: Spanje

en: South Sudan
nl: Zuid Soedan

en: South Korea
nl: Zuid-Korea

en: South Georgia/Sandwich Islands
nl: Zuid-Georgië/Sandwich eilanden

en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

en: Somalia
nl: Somalië

en: Solomon Islands
nl: Salomonseilanden

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Slovakia
nl: Slowakije

en: Seychelles
nl: Seychellen

en: Serbia
nl: Servië

en: Saudi Arabia
nl: Saoedi-Arabië

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
nl: S&atilde;o Tom&eacute; en Pr&iacute;ncipe

en: Saint Vincent and the Grenadines
nl: Saint Vincent en de Grenadines

en: Saint Pierre and Miquelon
nl: Saint-Pierre en Miquelon

en: Saint Martin (Dutch part)
nl: Sint Maarten (Nederlands deel)

en: Saint Martin (French part)
nl: Sint Maarten (Frans deel)

en: Saint Kitts and Nevis
nl: Sint Kitts en Nevis

en: Saint Helena
nl: Sint-Helena

en: Saint Barth&eacute;lemy
nl: Sint-Bartholomeus

en: Russia
nl: Rusland

en: Romania
nl: Roemenië

en: Reunion
nl: Réunion

en: Poland
nl: Polen

en: Philippines
nl: Filippijnen

en: Papua New Guinea
nl: Papoea-Nieuw-Guinea

en: Palestinian Territory
nl: Palestijns gebied

en: Norway
nl: Noorwegen

en: North Korea
nl: Noord-Korea

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

en: Norfolk Island
nl: Territorium Norfolkeiland

en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

en: New Caledonia
nl: Nieuw-Caledonië

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Namibia
nl: Namibië

en: Morocco
nl: Marokko

en: Mongolia
nl: Mongolië

en: Moldova
nl: Moldavië

en: Micronesia
nl: Micronesië

en: Mauritania
nl: Mauritanië

en: Marshall Islands
nl: Marshalleilanden

en: Maldives
nl: Malediven

en: Malaysia
nl: Maleisië

en: Madagascar
nl: Madagaskar

en: Macedonia
nl: Macedonië

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Libya
nl: Libië

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Latvia
nl: Letland

en: Kyrgyzstan
nl: Kirgizië

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: Kenya
nl: Kenia

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Jordan
nl: Jordanië

en: Ivory Coast
nl: Ivoorkust

en: Italy
nl: Italië

en: Israel
nl: Israël

en: Isle of Man
nl: Man

en: Ireland
nl: Ierland

en: Iraq
nl: Irak

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Iceland
nl: IJsland

en: Hungary
nl: Hongarije

en: Heard Island and McDonald Islands
nl: Heard en McDonaldeilanden

en: Haiti
nl: Haïti

en: Guinea-Bissau
nl: Guinee-Bissau

en: Greenland
nl: Groenland

en: Greece
nl: Griekenland

en: Germany
nl: Duitsland

en: French Southern Territories
nl: Franse Zuidelijke en Antarctische Gebieden

en: French Polynesia
nl: Frans-Polynesië

en: French Guiana
nl: Frans-Guyana

en: France
nl: Frankrijk

en: Faroe Islands
nl: Faeröer

en: Falkland Islands
nl: Falkland eilanden

en: Ethiopia
nl: Ethiopië

en: Estonia
nl: Estland

en: Equatorial Guinea
nl: Equatoriaal-Guinea

en: Egypt
nl: Egypte

en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Czech Republic
nl: Tsjechië

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Cook Islands
nl: Cook eilanden

en: Congo (Kinshasa)
nl: Congo-Kinshasa (DRC)

en: Congo (Brazzaville)
nl: Congo-Brazzaville

en: Comoros
nl: Comoren

en: Cocos (Keeling) Islands
nl: Cocoseilanden

en: Christmas Island
nl: Christmaseiland

en: Chile
nl: Chili

en: Chad
nl: Tsjaad

en: Central African Republic
nl: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Cayman Islands
nl: Kaaimaneilanden

en: Cape Verde
nl: Kaapverdië

en: Cameroon
nl: Kameroen

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: British Virgin Islands
nl: Britse Maagdeneilanden

en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits Indische Oceaanterritorium

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Bouvet Island
nl: Bouveteiland

en: Bosnia and Herzegovina
nl: Bosnië en Herzegovina

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
nl: Bonaire, Sint Eustatius en Saba

en: Belgium
nl: België

en: Belarus
nl: Wit-Rusland

en: Bahrain
nl: Bahrein

en: Bahamas
nl: Bahama's

en: Azerbaijan
nl: Azerbeidzjan

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Australia
nl: Australië

en: Armenia
nl: Armenië

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Antigua and Barbuda
nl: Antigua en Barbuda

en: American Samoa
nl: Amerikaans-Samoa

en: Algeria
nl: Algerije

en: Albania
nl: Albanië

en: &#197;land Islands
nl: &#197;land eilanden

en: Country
nl: Land

en: City
nl: Stad

en: Postcode / ZIP
nl: Postcode

en: Address
nl: Adres

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Company name
nl: Bedrijfsnaam:

en: Last name
nl: Achternaam

en: First name
nl: Voornaam

en: Test payments are not real payments, used for testing your website.
nl: Testbetalingen zijn geen echte betalingen, gebruikt voor het testen van je website.

en: Your application sandbox client secret.
nl: Het sandbox-clientgeheim van je toepassing.

en: Sandbox Client Secret
nl: Sandbox-clientgeheim

en: Your application sandbox client ID.
nl: Je applicatie sandbox client ID

en: Enable Sandbox
nl: Sandbox inschakelen

en: Check to enable PayPal sandbox mode. This allows you to test your PayPal integration.
nl: Vink aan om de PayPal-sandbox-modus in te schakelen. Hiermee kan je jouw PayPal-integratie testen.

en: Test Settings
nl: Test instellingen

en: Your application client secret.
nl: Je applicatie client geheim.

en: Application Client Secret
nl: Applicatie client geheim

en: Your application client ID.
nl: Jw applicatie client-ID.

en: Application Client ID
nl: Applicatie client ID

en: Application Details
nl: Applicatie details

en: This prefix is added to the paypal invoice ID. If you run multiple stores with the same PayPal account, enter an unique prefix per store here.
nl: Dit voorvoegsel wordt toegevoegd aan de PayPal-factuur-ID. Als je meerdere winkels met hetzelfde PayPal-account beheert, voer je hier een uniek voorvoegsel per winkel in.

en: Invoice Prefix
nl: Voorvoegsel factuur

en: Click here to read more on how to set this up
nl: Klik hier voor meer informatie over het instellen hiervan

en: The same fields from your PayPal application but from the "sandbox" mode.
nl: Dezelfde velden van je PayPal-applicatie maar van de "sandbox"-modus.

en: Click here to read the full documentation page
nl: Klik hier om de volledige documentatiepagina te lezen

en: Click here to create a new PayPal application
nl: Klik hier om een nieuwe PayPal-applicatie aan te maken

en: In order to allow users to pay via PayPal on your website, you need to create an application in PayPal's developer portal. After you've done so, please copy the Client ID and Secret and set them here.
nl: Om gebruikers toe te staan om via PayPal te betalen op je website, moet je een toepassing maken in de ontwikkelaarportal van PayPal. Nadat je dit hebt gedaan, kopieer je de client- en Secret-ID en stel je deze hier in.

en: Pay with PayPal
nl: Betaal met PayPal

en: Your payment failed, please try again.
nl: Je betaling is mislukt. Probeer het opnieuw.

en: Please complete the fields highlighted in red
nl: Vul de in rood gemarkeerde velden in

en: Please wait while we process your order
nl: Even geduld terwijl we je bestelling verwerken

en: Placing your order
nl: Bestelling plaatsen

en: no page
nl: geen pagina

en: You are not allowed to do this.
nl: Je hebt geen toestemming om dit te doen.

en: Payment gateway error: %s
nl: Fout betalingsgateway: %s

en: Invalid Payment Gateway
nl: Ongeldige betalingsgateway

en: Not all required fields are set
nl: Niet alle vereiste velden zijn ingesteld

en: Payment Gateway
nl: Payment gateway

en: Order Total
nl: Bestellingstotaal

en: Order Date
nl: Besteldatum

en: Order ID
nl: Bestel ID

en: Download is no longer available
nl: Download is niet langer beschikbaar

en: %s: New order
nl: %s: nieuwe bestelling

en: Your %s order
nl: Je %s bestelling

en: Success
nl: Gelukt

en: Pending
nl: In behandeling

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Refunded
nl: Terugbetaald

en: Pending Payment
nl: In afwachting van betaling

en: Shop
nl: Winkel

en: Empty Trash
nl: Prullenbak leegmaken

en: All
nl: Alles

en: Orders deleted
nl: Bestellingen verwijderd

en: Total
nl: Totaal

en: Trashed orders have been permanently deleted.
nl: Bestellingen in prullenbak zijn permanent verwijderd.

en: Order with that ID could not be found
nl: Bestelling met ID kon niet worden gevonden

en: Orders
nl: Bestellingen

en: Select a download first
nl: Selecteer eerst een download

en: Default from settings
nl: Standaardinstellingen

en: If enabled, the counter for each download will only increment and create a log entry once per IP address. Note that this option only works if %s is set to %s.
nl: Indien ingeschakeld, zal de teller voor elke download alleen maar toenemen en een logboekinvoer maken eenmaal per IP-adres. Merk op dat deze optie alleen werkt als %s is ingesteld op %s.

en: If enabled, the user agent (browser) the user uses to download the file will be stored in your logs.
nl: Indien ingeschakeld, wordt de user-agent (browser) die de gebruiker gebruikt om het bestand te downloaden, opgeslagen in uw logbestanden.

en: User Agent Logging
nl: User-agent (browser) logboek

en: Store no IP address
nl: Bewaar geen IP-adres

en: Store anonymized IP address (remove last 3 digits)
nl: Geanonimiseerd IP-adres opslaan (laatste 3 cijfers verwijderen)

en: Store full IP address
nl: Bewaar het volledige IP-adres

en: Define if and how you like to store IP addresses of users that download your files in your logs.
nl: Bepaal of en hoe IP-adressen op te slaan in je logbestanden van gebruikers die je bestanden downloaden

en: IP Address Logging
nl: IP-adresregistratie

en: I'm sure I want to run the upgrader anyway
nl: Ik weet zeker dat ik de upgrader toch wil uitvoeren

en: WARNING: We don't think your database needs upgrading. Only continue if you're 100% sure what you're doing!
nl: WAARSCHUWING: We denken niet dat je database moet worden bijgewerkt. Ga alleen verder als je 100% zeker weet wat je doet!

en: has no version set!
nl: heeft geen versie ingesteld!

en: Please set a version in your WordPress admin
nl: Stel een versie in je WordPress beheerder backend

en: Download Tags
nl: Download tags

en: Download Categories
nl: Download categorieën

en: Parent Download Version
nl: Downloadversie ouder

en: No Download Versions found in trash
nl: Geen downloadversies gevonden in de prullenbak

en: No Download Versions found
nl: Geen downloadversies gevonden

en: Search Download Versions
nl: Zoeken downloadversies

en: View Download Version
nl: Bekijk de downloadversie

en: New Download Version
nl: Nieuwe downloadversie

en: Edit Download Version
nl: Bewerk downloadversie

en: Add Download Version
nl: Toevoegen downloadversie

en: Download Version
nl: Downloadversie

en: Download Versions
nl: Downloadversies

en: All Download Versions
nl: Alle downloadversies

en: Select a User
nl: Selecteer een gebruiker

en: Are you sure you want to delete ALL log items?
nl: Weet je zeker dat je ALLE log-items wilt verwijderen?

en: Meta Data
nl: Meta data

en: Welcome to the Download Monitor Legacy Upgrader. On this page we will upgrade your old Download Monitor (legacy) data so it will work with the latest version. If you're on this page, it should mean that you updated to this version from Download Monitor %s. If you're unsure if this is correct, or you want to read more about the legacy upgrade, we've setup a page that will explain this process in a lot more detail. %sClick here%s if to view that page.
nl: Welkom bij de upgrade voor oudere versies van Download Monitor. Op deze pagina zullen we je oude Download Monitor (legacy) gegevens upgraden zodat deze met de nieuwste versie werkt. Als je op deze pagina bent, zou dit moeten betekenen dat je vanuit Download Monitor %s naar deze versie hebt geüpdate. Als je niet zeker weet of dit correct is, of als je meer wil lezen over de oude upgrade, hebben we een pagina ingesteld die dit proces veel gedetailleerder uitlegt. %sKlik hier%s als je die pagina wilt bekijken.

en: Documentation
nl: Documentatie

en: No download information for new downloads.
nl: Geen downloadinformatie voor nieuwe downloads.

en: Remove all Download Monitor transients, this can solve version caching issues.
nl: Verwijder alle Download Monitor transiënten, dit kan problemen met versiecache oplossen.

en: Clear all transients
nl: Wis alle transiënten

en: Check this box if you would like to completely remove all Download Monitor data when the plugin is deleted.
nl: Schakel dit selectievakje in als je alle gegevens van de Downloadmonitor volledig wilt verwijderen wanneer de plug-in is verwijderd.

en: Remove Data on Uninstall?
nl: Gegevens verwijderen bij verwijderen?

en: Misc
nl: Varia

en: List browser user agents to blacklist, 1 per line.  Partial matches are sufficient. Regex matching is allowed by surrounding the pattern with forward slashes, e.g. <code>/^Mozilla.+Googlebot/</code>
nl: Maak een lijst van browser user agents naar de zwarte lijst, 1 per regel.  Gedeeltelijke overeenkomsten zijn voldoende. Regex-matching is toegestaan door het patroon met voorwaartse slashes te omringen, b.v. <code>/ ^Mozilla.+Googlebot/</code>

en: Generate SHA256 hash for uploaded files
nl: Genereer SHA256 hash voor geüploade bestanden

en: Hashes can optionally be output via shortcodes, but may cause performance issues with large files. %sYou can read more about hashes here%s
nl: Hashes kunnen optioneel worden uitgevoerd via shortcodes, maar kunnen prestatieproblemen veroorzaken bij grote bestanden. %sJe kunt hier meer over hashes lezen%s

en: If enabled, downloads will be included in the site's internal search results.
nl: Indien ingeschakeld, zullen downloads worden opgenomen in de interne zoekresultaten van de site.

en: Include in Search
nl: Opnemen in zoeken

en: Download Monitor Transients successfully cleared!
nl: Download Monitor transiënten met succes gewist!

en: Download Reports
nl: Download rapporten

en: Month
nl: Maand

en: Per Day
nl: Per dag

en: Switch to %s
nl: Schakel over naar %s

en: Reports
nl: Rapporten

en: Search download
nl: Zoek download

en: hide notice
nl: verberg melding

en: Take me to the Upgrade Tool
nl: Breng me naar de Upgrade Tool

en: We've created an upgrading tool that will do all the work for you. You can read more about this tool on %sour website (click here)%s or start the upgrade now.
nl: We hebben een upgradetool gemaakt dat al het werk voor je zal doen. Je kunt meer over deze tool lezen op %sonze website (klik hier)%s of start de upgrade nu.

en: upgrade your downloads
nl: upgrade je downloads

en: Currently your downloads don't work like they should, we need to %s before they'll work again.
nl: Momenteel werken je downloads niet zoals het hoort, we moeten %s voordat ze weer werken.

en: It looks like you upgraded to the latest version of Download Monitor from a legacy version (3.x)
nl: Het lijkt erop dat je een upgrade hebt uitgevoerd naar de nieuwste versie van Download Monitor van een oudere versie (3.x)

en: Loading
nl: Laden

en: If enabled, Download Monitor will use the X_FORWARDED_FOR HTTP header set by proxies as the IP address. Note that anyone can set this header, making it less secure.
nl: Indien ingeschakeld, gebruikt Download Monitor de X_FORWARDED_FOR HTTP-header die is ingesteld door proxy's als het IP-adres. Merk op dat iedereen deze header kan instellen, waardoor deze minder veilig is.

en: Allow Proxy IP Override
nl: Proxy-IP-overschrijving toestaan

en: <a href="%s">Register your copy</a> of the <strong>%s</strong> extension to receive access to automatic upgrades and support. Need a license key? <a href="%s" target="_blank">Purchase one now</a>.
nl: <a href="%s">Registreer je exemplaar</a> van de extensie <strong>%s</strong> om toegang te krijgen tot automatische upgrades en ondersteuning. Een licentiesleutel nodig? <a href="%s" target="_blank">Koop er nu een</a>.

en:  (v%s no longer exists)
nl: (v%s bestaat niet meer)

note: Description of the plugin
en: A full solution for managing and selling downloadable files, monitoring downloads and outputting download links and file information on your WordPress powered site.
nl: Een volledige oplossing voor het beheren van downloadbare bestanden, het controleren van downloads en het uitvoeren van downloadkoppelingen en bestandsinformatie op je WordPress site.

en: Downloaded 1 time | Downloaded %d times
nl[0]: % keer gedownload
nl[1]: %d keer gedownload

en: Download File
nl: Download Bestand

en: Version %s
nl: Versie %s

en: Show only members only downloads
nl: Toon enkel 'Enkel leden' downloads

en: Show only featured downloads
nl: Toon enkel uitgelichte downloads

en: DESC
nl: Aflopend

en: ASC
nl: Oplopend

en: Order
nl: Sorteren

en: Date modified
nl: Datum aangepast

en: Date added
nl: Datum toegevoegd

en: Random
nl: Willekeurig

en: Order by
nl: Sorteren o

en: Default template
nl: Standaard template

en: Limit
nl: Limiet

en: Featured Downloads
nl: Uitgelichte Downloads

en: Downloads List
nl: Download Lijst

en: Display a list of your downloads.
nl: Toon een lijst met uw downloads.

en: License successfully activated.
nl: Licentie succesvol geactiveerd.

en: New Download Tag Name
nl: Nieuwe Download Tag Naam

en: Add New Download Tag
nl: Nieuwe Download Tag Toevoegen

en: Update Download Tag
nl: Download Tag Opslaan

en: Edit Download Tag
nl: Bewerk Download Tag

en: All Download Tags
nl: Alle Download Tags

en: Search Download Tags
nl: Zoek Download Tags

en: New Download Category Name
nl: Nieuwe Download Categorie Naam

en: Add New Download Category
nl: Nieuwe Download Categorie Toevoegen

en: Update Download Category
nl: Download Categorie Opslaan

en: Edit Download Category
nl: Bewerk Download Categorie

en: Parent Download Category
nl: Parent Download Categorie

en: All Download Categories
nl: Alle Download Categoriën

en: Search Download Categories
nl: Zoek Download Categoriën

en: Download Category
nl: Download Categorie

en: Download not found
nl: Download niet gevonden

en: This is where you can create and manage downloads for your site.
nl: Dit is waar u downloads kunt aanmaken en beheren voor uw website.

en: No Downloads found in trash
nl: Geen Downloads gevonden in prullenbak

en: No Downloads found
nl: Geen Downloads gevonden

en: Search Downloads
nl: Zoek Downloads

en: View Download
nl: Bekijk Download

en: New Download
nl: Nieuwe Download

en: Edit Download
nl: Bewerk Download

en: Edit
nl: Bewerken

en: Add Download
nl: Download toevoegen

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: All Downloads
nl: Alle Downloads

en: No Access
nl: Geen Toegang

en: File not found.
nl:  Bestand niet gevonden.

en: Redirected to remote file.
nl: Doorgestuurd naar extern bestand.

en: Redirected to file
nl: Doorgestuurd naar bestand

en: No file paths defined.
nl: Geen bestandspad gedefinieerd.

en: Download Error
nl: Download Fout

en: Go to homepage &rarr;
nl: Ga naar de homepage &rarr;

en: Download does not exist.
nl: Download bestaat niet.

en: Password Required
nl: Wachtwoord Verplicht

en: File Date
nl: Bestandsdatum

en: Browse for file
nl: Blader naar bestand

en: Insert file URL
nl: Vul bestand URL in

en: Choose a file
nl: Kies een bestand

en: Upload file
nl: Upload bestand

en: Enter one file path/URL per line - multiple files will be used as mirrors (chosen at random).
nl: Vul 1 bestandspad/URL per lijn in - meerdere bestanden zullen gebruikt worden als mirrors (willekeurig gekozen).

en: File URL(s)
nl: Bestand URL(s)

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
nl[0]: %s keer gedownload
nl[1]: %s keer gedownload

en: Version <span class="version">%s</span> (%s)
nl: Versie <span class="version">%s</span> (%s)

en: Click to toggle
nl: Klik om te wisselen

en: Remove
nl: Verwijder

en: Show All
nl: Toon allen

en: 200 per page
nl: 200 per pagina

en: 100 per page
nl: 100 per pagina

en: 50 per page
nl: 50 per pagina

en: 25 per page
nl: 25 per pagina

en: Show all dates
nl: Toon alle datums

en: Completed
nl: Afgerond

en: Failed
nl: Mislukt

en: Any status
nl: Allen statussen

en: Log entries deleted
nl: Logbestanden verwijderd

en: IP Address
nl: IP Adres

en: User
nl: Gebruiker

en: Non-member
nl: Geen lid

en: Download #%d (no longer exists)
nl: Download #%d (bestaat niet meer)

en: %s ago
nl: %s geleden

en: Download Complete
nl: Download Compleet

en: Delete
nl: Verwijderen

en: If you like %sDownload Monitor%s please leave us a %s★★★★★%s rating. A huge thank you from us in advance!
nl: Als u %sDownload Monitor%s met plezier gebruikt, geef ons dan een %s★★★★★%s review! Alvast enorm bedankt van ons!

en: Date
nl: Datum

en: User Agent
nl: Gebruiker Agent

en: User IP
nl: Gebruiker IP

en: User Email
nl: Gebruiker Emai

en: User Login
nl: Gebruiker Login

en: User ID
nl: Gebruiker ID

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Version ID
nl: Versie ID

en: Delete Logs
nl: Verwijder Logs

en: Export CSV
nl: Exporteer CSV

en: Save Changes
nl: Wijzingen Opslaan

en: Settings successfully saved
nl: Instellingen succesvol opgeslagen

en: Please add the following rules to your nginx config to disable direct file access: %s
nl: Voeg de volgende regel toe aan je nginx configuratie om directe bestandstoegang uit te schakelen: %s

en: Because your server is running on nginx, our .htaccess file can't protect your downloads.
nl: Omdat je server op nginx draait, kan ons .htaccess bestand je downloads niet beschermen.

en: Extensions
nl: Extensies

en: Settings
nl: Instellingen

en: List IP Addresses to blacklist, 1 per line. Use IP/CIDR netmask format for ranges. IPv4 examples: <code>198.51.100.1</code> or <code>198.51.100.0/24</code>. IPv6 examples: <code>2001:db8::1</code> or <code>2001:db8::/32</code>.
nl: Lijst IP-adressen voor zwarte lijst, één per lijn. Gebruik IP/CIDR netmasker formaat voor bereiken. IPv4 voorbeelden: <code>198.51.100.1</code> of <code>198.51.100.0/24</code>. IPv6 voorbeelden: <code>2001:db8::1</code> of <code>2001:db8::/32</code>.

en: The message that will be displayed to visitors when they don't have access to a file.
nl: De melding die getoond wordt wanneer de bezoeker geen toegang heeft tot een bestand.

en: No access message
nl: Geen toegang melding

en: You do not have permission to access this download. %sGo to homepage%s
nl: U heeft geen toegang tot deze download. %sGa naar homepage%s

en: Choose what page is displayed when the user has no access to a file. Don't forget to add the <code>[dlm_no_access]</code> shortcode to the page.
nl: Kies welke pagina wordt weergegeven wanneer de gebruiker geen toegang heeft tot het bestand. Vergeet niet om de <code>[dlm_no_access]</code> shortcode aan de pagina toe te voegen.

en: No Access Page
nl: Geen toegang pagina

en: Access
nl: Toegang

en: Count unique IPs only
nl: Tel alleen de unieke IP-adressen

en: Log download attempts, IP addresses and more.
nl: Log download pogingen, IP addressen en meer.

en: Hashes can optionally be output via shortcodes, but may cause performance issues with large files.
nl: Hashes kunnen optioneel getoond worden via shortcodes maar kunnen performance problemen geven bij grote bestanden.

en: Generate CRC32B hash for uploaded files
nl: Genereer een CRC32B hash voor bestanden

en: Generate SHA1 hash for uploaded files
nl: Genereer een SHA1 hash voor bestanden

en: Generate MD5 hash for uploaded files
nl: Genereer een MD5 hash voor bestanden

en: Define what unique value should be used on the end of your endpoint to identify the downloadable file. e.g. ID would give a link like <code>%s</code>
nl: Kies welke unieke waarde gebruikt moet worden achter het endpoint of de download te identificeren. ID geeft bijvoorbeeld een link zoals <code>%s</code>

en: Endpoint Value
nl: Endpoint Waarde

en: Define what endpoint should be used for download links. By default this will be <code>%s</code>.
nl: Kies welk endpoint gebruikt moet worden voor download links. Standaar is dit <code>%s</code>.

en: If enabled, the download handler will check the PHP referer to see if it originated from your site and if not, redirect them to the homepage.
nl: Wanneer aangezet zal de download handler checken of in PHP de referer gelijk is aan uw website and wanneer dit niet het geval is de gebruiker doorsturen naar uw homepage.

en: Prevent hotlinking
nl: Voorkom hotlinking

en: If supported, <code>X-Accel-Redirect</code> / <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead of PHP (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
nl: Wanneer ondersteund kan <code>X-Accel-Redirect</code> / <code>X-Sendfile</code> gebruikt worden om downloads te verzenden in plaats van PHP (server vereist <code>mod_xsendfile</code>).

en: Enable
nl: Aanzetten

en: Leaving this blank will use the default <code>content-download.php</code> template file. If you enter, for example, <code>button</code>, the <code>content-download-button.php</code> template will be used instead. You can add custom templates inside your theme folder.
nl: Het standaard bestand <code>content-download.php</code> wordt gebruikt als je dit leeg laat. Als je bijvoorbeeld <code>knop</code> invult dan wordt <code>content-download-knop.php</code> gebruikt. Je kunt afwijkende templates in je themamap plaatsen.

en: Custom Template
nl: Afwijkende template

en: Custom template
nl: Afwijkende template

en: Version list - Lists all download versions in an unordered list
nl: Versie lijst - Lijst met alle download versies

en: Title - Shows download title only
nl: Titel - Toont enkel download titel

en: Filename - Filename and download count
nl: Bestandsnaam - Bestandsnaam en download aantal

en: Box - Box showing thumbnail, title, count, filename and filesize.
nl: Box - Box welke de afbeelding, titel, aantal, bestandsnaam en bestandsgrootte toont.

en: Button - CSS styled button showing title and count
nl: Knop - CSS opgemaakte knop welke titel en aantal toont.

en: Default - Title and count
nl: Standaard - Titel en aantal

en: Choose which template is used for <code>[download]</code> shortcodes by default (this can be overridden by the <code>format</code> argument).
nl: Kies welke template standaard gebruikt wordt voor <code>download</code> shortcodes (dit kan overschreven worden door het <code>format</code> argument).

en: Default Template
nl: Standaad Template

en: General
nl: Algemeen

en: Select Page
nl: Selecteer pagina

en: Expand all
nl: Open allen

en: Close all
nl: Sluit allen

en: Add file
nl: Bestand toevoegen

en: Don't force download. If the <code>dlm_uploads</code> folder is protected you may need to move your file.
nl: Forceer de download niet. Als de <code>dlm_uploads</code> map is beveiligd moet je de bestanden misschien verplaatsen.

en: Only logged in users will be able to access the file via a download link if this is enabled.
nl: Alleen ingelogde gebruikers hebben toegang tot het bestand wanneer ingeschakeld.

en: Mark this download as featured. Used by shortcodes and widgets.
nl: Markeer deze download as uitgelicht. Gebruikt door shortcodes en widgets.

en: Short Description
nl: Korte Omschrijving

en: Downloadable Files/Versions
nl: Downloadbare Bestanden/Versies

en: Download Options
nl: Download Opties

en: Download Information
nl: Download Informatie

en: Are you sure you want to delete this file ?
nl: Weet u zeker dat u dit bestand wilt verwijderen?

en: Please wait...
nl: Even wachten...

en: Allowed Files
nl: Toegestane Bestanden

en: Save Download
nl: Bewaar Download

en: Optional version number
nl: Optioneel versie nummer

en: Required title
nl: Verplicht titel

en: Download Title
nl: Download Titel

en: Required URL
nl: Verplicht URL

en: Enter URL manually
nl: Voeg URL handmatig in

en: Select File
nl: Selecteer bestand

[ctx: Drop file here *or* select file]
en: or
nl: of

en: Drop file here
nl: Sleep bestand hier

en: Leaving this blank will use the default <code>content-download.php</code> template file. If you enter, for example, <code>image</code>, the <code>content-download-image.php</code> template will be used instead.
nl: Het standaard bestand <code>content-download.php</code> wordt gebruikt als u dit leeg laat. Als u bijvoorbeeld <code>image</code> invult dan wordt <code>content-download-image.php</code> gebruikt.

en: Template Name
nl: Template Naam

en: Choose a download
nl: Kies een download

en: Error: Download was not created.
nl: Foutmelding: Download is niet aangemaakt

en: Download successfully created.
nl: Download succesvol aangemaakt

en: Error: File was not created.
nl: Foutmelding: Bestand is niet aangemaakt

en: Quick-add download
nl: Voor download snel toe

en: Insert Shortcode
nl: Voeg shortcode in

en: Insert Download
nl: Voeg download in

en: No files found
nl: Geen bestanden gevonden

en: Browse for a file
nl: Bladeren naar bestand

en: Extend Download Monitor with its powerful free and paid extensions. %sClick here to browse all extensions%s
nl: Breid Download Monitor uit met haar krachtige gratis en betaalde extensies. %sKlik hier om alle extensies te zien%s.

en: Download Monitor Extensions
nl: Download Monitor Extensies

en: There are no stats available yet!
nl: Er zijn nog geen statistieken beschikbaar!

en: Popular Downloads
nl: Populaire downloads

en: Redirect to file
nl: Redirect naar bestand

en: Featured download
nl: Uitgelichte Download

en: Download Monitor Data
nl: Download Monitor gegevens

en: Yes
nl: Ja

en: Date posted
nl: Datum geplaatst

en: Redirect only
nl: Enkel redirect

en: Members only
nl: Enkel leden

en: Featured
nl: Uitgelicht

en: Download count
nl: Downloads aantal

en: Categories
nl: Categorieën

en: Version
nl: Versie

en: File
nl: Bestand

en: Title
nl: Titel

en: Image
nl: Afbeelding

en: Download draft updated.
nl: Download concept geüpdatet.

en: M j, Y @ G:i
nl: j M Y @ G:i

en: Download scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
nl: Download geplandt voor: <strong>%1$s</strong>.

en: Download submitted.
nl: Download verstuurd.

en: Download saved.
nl: Download opgeslagen.

en: Download published.
nl: Download gepubliceerd.

en: Download restored to revision from %s
nl: Download hersteld naar revisie van %s

en: Custom field deleted.
nl: Custom field verwijderd.

en: Custom field updated.
nl: Custom field geüpdatet.

en: Download updated.
nl: Download geüpdatet.

en: Download title
nl: Download titel

en: Select a category
nl: Kies een categorie
