Themes - Sydney - en to pl translation catalogue (828 entries)

en:  1. Documentation for Sydney can be found
pl:  1. Dokumentację dla Sydney można znaleźć

en:  2. All of our starter sites, both free and pro, can be previewed
pl:  2. Wszystkie nasze strony startowe, zarówno darmowe, jak i pro, można obejrzeć na podglądzie

en:  3. You can receive free support on the community forums
pl:  3. Możesz otrzymać bezpłatne wsparcie na forach społecznościowych

en:  4. Priority email support is available for our premium users. You can upgrade
pl:  4. Priorytetowe wsparcie mailowe jest dostępne dla naszych użytkowników premium. Możesz uaktualnić

en: "Show all" text:
pl: "Pokaż wszystko" tekst:

en: % comments
pl: % komentarzy

en: %1$1s. Proudly powered by %2$2s
pl: %1$1s. Dumnie wspierany przez %2$2s

en: &larr; Older Comments
pl: &larr; Starsze komentarze

en: &mdash; Select &mdash;
pl: &mdash; Wybierz &mdash;

en: 0 comments
pl: 0 komentarzy

en: 1 column
pl: 1 kolumna

en: 1 comment
pl: 1 komentarz

en: 2 columns
pl: 2 kolumny

en: 3 columns
pl: 3 kolumny

en: 4 columns
pl: 4 kolumny

en: 5 Extra Page Templates (Contact, Featured Header - Default, Featured Header - Wide, No Header - Default, No Header - Wide)
pl: 5 dodatkowych szablonów stron (kontakt, domyślny nagłówek, szeroki nagłówek, domyślny nagłówek, szeroki nagłówek)

en: <strong>Optional:</strong> Now <strong>Sydney</strong> is compatible with Font Awesome 5. For it is needed the latest version of <strong>Sydney Toolbox</strong> plugin. You can update the plugin <a href="%s">here</a>.
pl: <strong>Opcjonalnie:</strong> Teraz <strong>Sydney</strong> jest kompatybilny z Font Awesome 5. Do tego potrzebna jest najnowsza wersja wtyczki <strong>Sydney Toolbox</strong>. Możesz zaktualizować wtyczkę <a href="%s">tutaj</a>.

en: A simple list widget
pl: Prosty widget listy

en: A slow host can really put a drag on your site’s performance, even an optimized one. Make sure you get a host that won’t hold you back by reading our review, complete with real speed tests, of the fastest WordPress hosts.
pl: Powolny host może naprawdę obniżyć wydajność Twojej witryny, nawet zoptymalizowanej. Upewnij się, że otrzymasz hosta, który Cię nie powstrzyma, czytając naszą recenzję, wraz z prawdziwymi testami prędkości, najszybszych hostów WordPress.

en: Above
pl: Powyżej

en: Above title
pl: Powyższy tytuł

en: Access to all Google Fonts
pl: Dostęp do wszystkich czcionek Google

en: Activate
pl: Włącz

en: Activating
pl: Aktywacja

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Display Condition
pl: Dodaj warunek wyświetlania

en: Add User Condition
pl: Dodaj warunek użytkownika

en: Add a bit of text here. It will be displayed.
pl: Dodaj trochę tekstu tutaj. Zostanie on wyświetlony.

en: Add a value in the field to change the top/bottom row padding, otherwise 100px will be applied by default
pl: Dodaj wartość w polu, aby zmienić górny/dolny padding wiersza, w przeciwnym razie 100px zostanie zastosowane domyślnie

en: Add new
pl: Dodaj nowy

en: Add the text for the button here if you want to change the default <em>See all our news</em>
pl: Dodaj tekst dla przycisku tutaj, jeśli chcesz zmienić domyślne <em>Zobacz wszystkie nasze wiadomości</em>

en: Add to cart button
pl: Przycisk Dodaj do koszyka

en: Add your list items here. One item per row, start each row with <strong>^</strong>. Example: <strong>^ list item </strong>
pl: Dodaj tutaj pozycje swojej listy. Jeden element na rząd, rozpocznij każdy rząd od <strong>^</strong>. Przykład: <strong>^ pozycja listy </strong>

en: Add/Edit Conditions
pl: Dodaj/Edytuj warunki

en: Additional elements
pl: Dodatkowe elementy

en: Additional offcanvas elements
pl: Dodatkowe elementy offcanvas

en: All recommended plugins need to be installed and activated for this step.
pl: Wszystkie zalecane wtyczki muszą być zainstalowane i aktywowane dla tego kroku.

en: Always sticky
pl: Zawsze przyklejony

en: Archives
pl: Archiwa

en: Archives entry meta
pl: Wpisy archiwalne meta

en: Archives titles color
pl: Tytuły archiwalne kolor

en: Archives titles color (hover)
pl: Kolor tytułów archiwów (hover)

en: Archives titles font size
pl: Rozmiar czcionki tytułów archiwów

en: Archives: %s
pl: Archiwa: %s

en: Are you sure you want to dismiss this notice?
pl: Czy na pewno chcesz oddalić to zawiadomienie?

en: Are you sure you want to upgrade your header?
pl: Czy na pewno chcesz uaktualnić swój nagłówek?

en: Are you sure? Keep in mind this is a global change and you will need update your icons class names in all theme widgets and post types that use Font Awesome 4 icons.
pl: Czy jesteś pewien? Pamiętaj, że jest to zmiana globalna i będziesz musiał zaktualizować nazwy klas ikon we wszystkich widżetach motywu i typach postów, które używają ikon Font Awesome 4.

en: Author
pl: Autor

en: Author box
pl: Okno informacji o autorze

en: Author name
pl: Nazwa autora

en: Author: %s
pl: Autor: %s

en: Autoplay time [ms]
pl: Czas automatycznego odtwarzania [ms]

en: Back to Library
pl: Powrót do biblioteki

en: Back to top
pl: Wróć na górę

en: Background Image
pl: Obrazek tła

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Background color (sticky)
pl: Kolor tła (lepki)

en: Background hover color
pl: Kolor po najechaniu na tło

en: Background image of the row.
pl: Obrazek w tle wiersza.

en: Background image support
pl: Obsługa obrazów w tle

en: Badge text
pl: Tekst plakietki

en: Basic
pl: Podstawowy

en: Below
pl: Poniżej

en: Below excerpt
pl: Poniżej fragmentu

en: Below title
pl: Poniżej tytułu

en: Best WordPress Speed Optimization Plugins
pl: Najlepsze wtyczki do optymalizacji prędkości WordPress

en: Blog & pages
pl: Blog i strony

en: Blog Options
pl: Opcje bloga

en: Blog archives
pl: Archiwa bloga

en: Blog layout
pl: Układ bloga

en: Blog options
pl: Opcje bloga

en: Body
pl: Treść

en: Body text
pl: Pole tekstowe

en: Border Color
pl: Kolor obramowania

en: Border color
pl: Kolor obramowania

en: Border radius
pl: Zaokrąglenia obramowania

en: Border size
pl: Rozmiar ramki

en: Border width
pl: Szerokośc obrzeża

en: Bottom
pl: Dół

en: Bottom Border Color
pl: Farba spodného okraja

en: Bottom offset
pl: Przesunięcie dolne

en: Bottom padding for the page wrapper (the space between the page content and the footer)
pl: Dolne wypełnienie strony (przestrzeń pomiędzy zawartością strony i stopką)

en: Bottom row
pl: Dolny rząd

en: Bottom row background color
pl: Kolor tła Dolnego rzędu

en: Bottom row padding
pl: Odstęp dolnego rzędu

en: Bottom row text color
pl: Kolor tekstu Dolnego rzędu

en: Boxed
pl: Pudełkowy

en: Boxed content area
pl: Obszar treści w ramce

en: Breadcrumbs
pl: Okruszki

en: Breadcrumbs Module
pl: Moduł Breadcrumbs

en: Breadcrumbs functionality.
pl: Funkcjonalność Breadcrumbs.

en: Build headers, footers etc. with Elementor.
pl: Buduj nagłówki, stopki itp. za pomocą Elementora.

en: Build templates
pl: Zbuduj szablony

en: Built-in Wishlist, Product Swatch
pl: Wbudowana lista życzeń, wzornik produktów

en: Button
pl: Przycisk

en: Button background color
pl: Kolor tła przycisku

en: Button border radius
pl: Promień obramowania przycisków

en: Button color
pl: Kolor przycisku

en: Button font size
pl: Rozmiar czcionki przycisków

en: Button link
pl: Link przycisku

en: Button radius
pl: Zaokraglenie przycisku

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Buy Sydney Pro
pl: Kup Sydney Pro

en: By %s
pl: Stworzone przez %s

en: CPT: Post name
pl: CPT: Nazwa stanowiska

en: CPT: Taxonomy name
pl: CPT: Nazwa taksonomii

en: CPT: Term name
pl: CPT: Nazwa terminu

en: Call to action button URL:
pl: Adres URL przycisku Call to action:

en: Call to action button text:
pl: Tekst przycisku Call to action:

en: Card background
pl: Tło karty

en: Card elements
pl: Elementy karty

en: Cart
pl: Koszyk

en: Cart &amp; account icons
pl: Koszyk &amp; ikony konta

en: Categories
pl: Kategorie

en: Category
pl: Kategoria

en: Category name
pl: Nazwa kategorii

en: Category: %s
pl: Kategoria: %s

en: Center
pl: Środek

en: Center align the content?
pl: Wyśrodkować treść?

en: Center the employees? (use only if you have 1 or 2 employees)
pl: Centrum pracowników? (użyj tylko jeśli masz 1 lub 2 pracowników)

en: Centered (menu and site logo)
pl: Wyśrodkowane (menu i logo strony)

en: Change Site Title or Logo
pl: Zmień tytuł lub logo witryny

en: Change your site title or add a logo
pl: Zmień tytuł witryny lub dodaj logo

en: Changelog
pl: Lista zmian

en: Classic
pl: Klasyczny

en: Classic (alternative)
pl: Klasyczny (alternatywny)

en: Classic 2
pl: Klasyka 2

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Click here to select where you want to display the slider
pl: Kliknij tutaj, aby wybrać miejsce, w którym chcesz wyświetlić suwak

en: Click me
pl: Kliknij

en: Click the pencil icon to change this text
pl: Kliknij ikonę ołówka, aby zmienić ten tekst

en: Click to begin
pl: Kliknij, aby rozpocząć

en: Clicking “Starter Sites” button will install and activate the demo importer plugin.
pl: Kliknięcie przycisku „Strony startowe” zainstaluje i aktywuje wtyczkę importera demo.

en: Close menu
pl: Zamknij menu

en: Color
pl: Kolor

en: Color Options
pl: Opcje kolorów

en: Color of the row.
pl: Kolor wiersza.

en: Color options
pl: Opcje

en: Column spacing
pl: Rozstaw kolumn

en: Columns
pl: Kolumny

en: Comment navigation
pl: Nawigacja po komentarzach

en: Comments are closed.
pl: Możliwość komentowania została wyłączona.

en: Community
pl: Społeczność

en: Contact info
pl: Informacje kontaktowe

en: Contain
pl: Zawiera

en: Contained
pl: Zawarty

en: Container type
pl: Typ kontenera

en: Container width
pl: Szerokość strony

en: Content alignment
pl: Wyrównanie treści

en: Content links
pl: Linki do treści

en: Content links hover
pl: Linki do treści po najechaniu na nie

en: Content to display:
pl: Treść do wyświetlenia:

en: Content type
pl: Rodzaj treści

en: Continue to use the old header
pl: Kontynuuj używanie starego nagłówka

en: Copyright area
pl: Obszar praw autorskich

en: Course accent color
pl: Kolor akcentu kursu

en: Course catalog columns
pl: Kolumny katalogu kursów

en: Course title
pl: Tytuł kursu

en: Course title font size
pl: Wielkość czcionki tytułu kursu

en: Courses archives
pl: Archiwa kursów

en: Cover
pl: Okładka

en: Create your menu here
pl: Stwórz swoje menu tutaj

en: Custom CSS and other tools for Elementor
pl: Własny CSS i inne narzędzia dla Elementora

en: Custom Elementor widgets
pl: Własne widżety Elementora

en: Custom HTML
pl: Własny HTML

en: Custom Post Types
pl: Niestandardowe typy wpisów

en: Customize
pl: Dostosuj

en: Day: %s
pl: Dzień: %s

en: Deactivate
pl: Wyłącz

en: Default
pl: Domyślne

en: Default state
pl: Status domyślny

en: Delimiter style
pl: Styl ogranicznika

en: Desktop only
pl: Tylko komputer

en: Differences between Sydney and Sydney Pro
pl: Różnice między Sydney a Sydney Pro

en: Disable Google Fonts preconnect
pl: Wyłączenie preconnect Google Fonts

en: Disable row overlay?
pl: Wyłączyć nakładanie wierszy?

en: Disable the overlay?
pl: Wyłączyć nakładkę?

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Discover Sydney Pro
pl: Odkryj Sydney Pro

en: Discuss products and ask for community support or help the community.
pl: Omów produkty i poproś o wsparcie społeczności lub pomóż społeczności.

en: Display Coupon Form
pl: Wyświetl formularz kuponu

en: Display a call to action block.
pl: Wyświetl blok wezwania do działania.

en: Display a video from Youtube, Vimeo etc.
pl: Wyświetlanie filmu z serwisu Youtube, Vimeo itp.

en: Display breadcrumbs
pl: Wyświetlaj okruszki

en: Display services in two columns instead of three?
pl: Wyświetlanie usług w dwóch kolumnach zamiast w trzech?

en: Display the button inline with the text?
pl: Wyświetlać przycisk w linii z tekstem?

en: Display your clients list.
pl: Wyświetl listę swoich klientów.

en: Display your contact info
pl: Wyświetl swoje dane kontaktowe

en: Display your projects in a grid.
pl: Wyświetl swoje projekty w siatce.

en: Display your social profile on your front page
pl: Wyświetlaj swój profil społecznościowy na swojej stronie głównej

en: Display your team members in a stylish way.
pl: Wyeksponuj członków swojego zespołu w stylowy sposób.

en: Display your testimonials in a slider.
pl: Wyświetl swoje referencje w sliderze.

en: Divider color
pl: Kolor separatora

en: Divider size
pl: Szerokość odstępu

en: Divider width
pl: Szerokość dzielnika

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Documentation article
pl: Artykuł dokumentacyjny

en: Edit
pl: Edytuj

en: Elementor Tools
pl: Narzędzia Elementora

en: Elementor will enable you to create pages by adding widgets to them using drag and drop.
pl: Elementor umożliwi Ci tworzenie stron poprzez dodawanie do nich widżetów za pomocą metody "przeciągnij i upuść".

en: Elements
pl: Elementy

en: Elements spacing
pl: Odstępy elementów

en: Email address
pl: E-mail

en: Enable Schema markup
pl: Włącz znaczniki Schema

en: Enable account icon
pl: Włącz ikonę konta

en: Enable cart icon
pl: Włącz ikonę koszyka

en: Enable featured image
pl: Włącz wyróżniony obraz

en: Enable preloader
pl: Włącz ładowanie wstępne

en: Enable scroll to top
pl: Włącz przewijanie do góry

en: Enable sidebar
pl: Włącz pasek boczny

en: Enable sticky header
pl: Włącz przyklejony nagłówek

en: Enable top divider
pl: Włącz górny odstęp

en: Enable top-level menu items typography options
pl: Włącz opcje typografii górnych elementów menu

en: Enter an URL here if you want to section to link somewhere.
pl: Wprowadź tutaj adres URL, jeśli chcesz, aby sekcja zamieściła gdzieś link.

en: Enter the slug for your category or leave empty to show all clients.
pl: Wpisz hasło dla swojej kategorii lub pozostaw puste, aby pokazać wszystkich klientów.

en: Enter the slug for your category or leave empty to show all employees.
pl: Wprowadź hasło dla swojej kategorii lub pozostaw puste, aby pokazać wszystkich pracowników.

en: Enter the slug for your category or leave empty to show all services.
pl: Wpisz hasło dla swojej kategorii lub pozostaw puste, aby pokazać wszystkie usługi.

en: Enter the slug for your category or leave empty to show all testimonials.
pl: Wpisz hasło dla swojej kategorii lub pozostaw puste, aby pokazać wszystkie referencje.

en: Enter the slug for your category or leave empty to show posts from all categories.
pl: Wpisz slug dla swojej kategorii lub pozostaw pusty, aby pokazać posty ze wszystkich kategorii.

en: Enter the slugs (comma separated) for your categories or leave empty to show all projects.
pl: Wpisz ślimaki (oddzielone przecinkami) dla swoich kategorii lub pozostaw puste, aby pokazać wszystkie projekty.

en: Enter your address
pl: Wpisz swój adres

en: Enter your call to action.
pl: Wpisz swoje wezwanie do działania.

en: Enter your email address
pl: Wpisz Swój adres e-mail

en: Enter your phone number
pl: Proszę wpisać numer telefonu

en: Entire Site
pl: Cała strona

en: Every site that is serious about speed (and should be pretty much all sites these days) needs a caching plugin and WP Rocket is our pick of the bunch. Get the lowdown on why we recommend it n our data-backed review:
pl: Każda witryna, która poważnie podchodzi do szybkości (i powinna być obecnie prawie wszystkimi witrynami), potrzebuje wtyczki do buforowania, a WP Rocket to nasz wybór. Dowiedz się, dlaczego zalecamy to rozwiązanie, w naszej recenzji opartej na danych:

en: Excerpt
pl: Streszczenie

en: Excerpt color
pl: Kolor wypisu

en: Excerpt font size
pl: Wielkość czcionki fragmentu

en: Excerpt length
pl: Długość fragmentu

en: Exclude
pl: Pomiń

en: Extended Blog Module
pl: Rozszerzony Moduł Bloga

en: Extended Footer Module
pl: Moduł rozszerzonej stopki

en: Extended Header Module
pl: Rozszerzony moduł nagłówkowy

en: Extended WooCommerce
pl: Rozszerzony WooCommerce

en: Extended WooCommerce Module
pl: Rozszerzony moduł WooCommerce

en: Extra Customizer Options (Front Page Section Titles, Single Employees, Single Projects, Header Contact Info, Buttons)
pl: Dodatkowe opcje dostosowywania (tytuły sekcji na stronie przedniej, pojedynczy pracownicy, pojedyncze projekty, informacje kontaktowe w nagłówku, przyciski)

en: Extra Widget Area
pl: Dodatkowy obszar widgetów

en: Extra features for WooCommerce
pl: Dodatkowe funkcje dla WooCommerce

en: Extra features for your blog.
pl: Dodatkowe funkcje dla Twojego bloga.

en: Extra features for your footer
pl: Dodatkowe funkcje dla Twojej stopki

en: Extra widgets (timeline, latest news in carousel, pricing tables, a new employees widget and a new contact widget)
pl: Dodatkowe widgety (oś czasu, najnowsze wiadomości w karuzeli, tabele cenowe, nowy widget pracownicy i nowy widget kontakt)

en: Failed to initialize or activate importer plugin.
pl: Nie udało się zainicjować lub aktywować wtyczki importera.

en: Fastest WordPress Hosts
pl: Najszybsze hosty WordPress

en: Feature
pl: Wyróznij

en: Featured image
pl: Obrazek wyróżniający

en: Fifth slide
pl: Piąty slajd

en: Filter
pl: Filtr

en: First fact icon
pl: Ikona pierwszego faktu

en: First fact name
pl: Pierwsza nazwa faktyczna

en: First fact value
pl: Pierwsza wartość faktyczna

en: First skill name
pl: Pierwsza nazwa umiejętności

en: First skill value
pl: Pierwsza wartość umiejętności

en: First slide
pl: Pierwszy slajd

en: First time Elementor user?
pl: Pierwszy raz używasz Elementora?

en: Floating quick links bar (contact, social etc.)
pl: Pływający pasek szybkich linków (kontaktowych, społecznościowych itp.)

en: Font family
pl: Rodzina czcionek

en: Font options
pl: Opcje czcionki

en: Font size
pl: Wielkość liter

en: Font style
pl: Styl kroju pisma

en: Font weight
pl: Grubość kroju pisma

en: Footer
pl: Stopka

en: Footer
pl: Stopka

en: Footer Credits
pl: Stopka kredyty

en: Footer Credits option
pl: Opcja Credits w stopce

en: Footer credits
pl: Stopka praw

en: Footer widget areas
pl: Obszary widżetów w stopce

en: Footer widgets
pl: Widgety stopki

en: Footer widgets layout
pl: Układ widgetów stopki

en: Form fields
pl: Pola formularza

en: Four
pl: Cztery

en: Fourth fact icon
pl: Ikona czwartego faktu

en: Fourth fact name
pl: Nazwa czwartego faktu

en: Fourth fact value
pl: Czwarta wartość faktyczna

en: Fourth skill name
pl: Czwarta nazwa umiejętności

en: Fourth skill value
pl: Czwarta wartość umiejętności

en: Fourth slide
pl: Czwarty slajd

en: Free vs PRO
pl: Darmowa vs PRO

en: Front Page
pl: Strona główna

en: Front Page Blocks
pl: Bloki strony frontowej

en: Front page header type
pl: Typ nagłówka strony głównej

en: Full content
pl: Pełna treść

en: Full list of differences between Sydney and Sydney Pro
pl: Pełna lista różnic między Sydney a Sydney Pro

en: Full screen
pl: Pełny ekran

en: Full screen slider
pl: Pełnoekranowy slider

en: Full width
pl: Pełna szerokość

en: Full width (no sidebar)
pl: Stała szerokość (bez panelu bocznego)

en: Full-content
pl: Pełna treść

en: Full-width
pl: Pełna szerkość

en: Gallery columns
pl: Kolumny galerii

en: Gallery thumbnail slider
pl: Slider miniatur galerii

en: General
pl: Ogólne

en: Get Pro
pl: Pobierz wersję Pro

en: Get Support
pl: Uzyskaj pomoc

en: Get Sydney Pro Today
pl: Pobierz Sydney Pro już dziś

en: Get in touch
pl: Bądź w kontakcie

en: Getting started
pl: Zaczynamy

en: Go to the automatic importer
pl: Przejdź do automatycznego importera

en: Google Maps
pl: Mapy Google

en: Grid
pl: Siatka

en: Have a question? Hit a bug? Get the help you need, when you need it from our friendly support staff.
pl: Mam pytanie? Uderzyłeś w błąd? Uzyskaj potrzebną pomoc, kiedy jej potrzebujesz, od naszego przyjaznego personelu pomocniczego.

en: Have an idea or feedback?
pl: Masz pomysł lub opinię?

en: Header
pl: Nagłówek

en: Header Options
pl: Opcje Nagłówka

en: Header alignment
pl: Wyrównanie nagłówka

en: Header background size
pl: Rozmiar tła nagłówka

en: Header custom item
pl: Element niestandardowy nagłówka

en: Header height [default: 300px]
pl: Wysokość nagłówka [domyślnie: 300px]

en: Header options
pl: Opcje nagłówka

en: Header spacing
pl: Rozstaw nagłówków

en: Header support for Crelly Slider
pl: Obsługa nagłówka dla Crelly Slider

en: Header support for shortcodes
pl: Wsparcie nagłówka dla shortcodes

en: Heading 1
pl: Nagłówek 1

en: Heading 2
pl: Nagłówek 2

en: Heading 3
pl: Nagłówek 3

en: Heading 4
pl: Nagłówek 4

en: Heading 5
pl: Nagłówek 5

en: Heading 6
pl: Nagłówek 6

en: Headings
pl: Nagłówki

en: Headings color
pl: Kolor nagłówków

en: Hello,
pl: Witaj,

en: Hello, %s,
pl: Witam, %s,

en: Here are some of the differences between Sydney and Sydney Pro:
pl: Oto niektóre z różnic pomiędzy Sydney a Sydney Pro:

en: Here you can select a top/bottom row padding for screen sizes < 1024px
pl: Tutaj możesz wybrać górny/dolny padding wiersza dla rozmiarów ekranu < 1024px

en: Hero Slider
pl: Hero Slajder

en: Hero area
pl: Obszar bohatera

en: Hero type
pl: Typ bohatera

en: Hey, %1$s! You've been using Sydney for more than two weeks now and we hope you're happy with it. If you have a few minutes, we would love to get a 5 star review from you.
pl: Hej, %1$s! Używasz Sydney już od ponad dwóch tygodni i mamy nadzieję, że jesteś z niego zadowolony. Jeśli masz kilka minut, bardzo chcielibyśmy otrzymać od Ciebie 5-gwiazdkową recenzję.

en: Hide button icon
pl: Ikona przycisku "Ukryj

en: Hooks system
pl: System haków

en: I already did
pl: Już to zrobiłem

en: Icon
pl: Ikona

en: Icon 1
pl: Ikona 1

en: Icon 2
pl: Ikona 2

en: Icon 3
pl: Ikona 3

en: Icon 4
pl: Ikona 4

en: Icon color
pl: Kolor ikony

en: Icon hover color
pl: Kolor ikony po najechaniu

en: Icon size
pl: Rozmiar ikony

en: Image
pl: Obrazek

en: Image placement
pl: Umiejscowienie obrazu

en: Image radius
pl: Zaokraglenie obrazu

en: Image size
pl: Rozmiar obrazka

en: Image spacing
pl: Rozstaw obrazu

en: Import demo content (optional)
pl: Importuj zawartość demo (opcjonalnie)

en: Important:
pl: Ważne:

en: Importing the demo will make your website look like our website.
pl: Import dema sprawi, że Twoja strona będzie wyglądała jak nasza strona.

en: In order to display this widget, you must first add some clients from your admin area. Set your client logos as featured images.
pl: Aby wyświetlić ten widget, musisz najpierw dodać kilku klientów z obszaru administracyjnego. Ustaw logo klienta jako wyróżnione obrazy.

en: In order to display this widget, you must first add some employees from the dashboard. Add as many as you want and the theme will automatically display them all.
pl: Aby wyświetlić ten widget, musisz najpierw dodać kilku pracowników z pulpitu nawigacyjnego. Dodaj tyle, ile chcesz, a motyw automatycznie wyświetli je wszystkie.

en: In order to display this widget, you must first add some services from your admin area.
pl: Aby wyświetlić ten widget, musisz najpierw dodać kilka usług ze swojego obszaru administracyjnego.

en: In order to display this widget, you must first add some testimonials from your admin area.
pl: Aby wyświetlić ten widget, musisz najpierw dodać kilka referencji ze swojego obszaru administracyjnego.

en: In order to display your social icons in a widget, all you need to do is go to <strong>Appearance > Menus</strong> and create a menu containing links to your social profiles, then assign that menu here. Supported networks: Facebook, Twitter, Google Plus, Instagram, Dribble, Vimeo, Linkedin, Youtube, Flickr, Pinterest, Tumblr, Foursquare, Behance.
pl: Aby wyświetlić swoje ikony społecznościowe w widżecie, wystarczy przejść do <strong>Wygląd &gt; Menu</strong> i utworzyć menu zawierające linki do swoich profili społecznościowych, a następnie przypisać to menu tutaj. Obsługiwane sieci: Facebook, Twitter, Google Plus, Instagram, Dribble, Vimeo, Linkedin, Youtube, Flickr, Pinterest, Tumblr, Foursquare, Behance.

en: Include
pl: Dołącz

en: Insert
pl: Wstaw

en: Install and activate
pl: Zainstaluj i aktywuj

en: Install one plugin at a time. Wait for each plugin to activate.
pl: Zainstaluj jedną wtyczkę na raz. Poczekaj na aktywację każdej wtyczki.

en: Install recommended plugins
pl: Instalacja rekomendowanych wtyczek

en: Insufficient permissions to install the plugin.
pl: Niewystarczające uprawnienia do zainstalowania wtyczki.

en: Integrations
pl: Integracje

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
pl: Wygląda na to, że niczego tu nie ma. Może warto użyć poniższych odnośników albo wyszukiwarki?

en: It makes us happy to hear from our users. We would appreciate a review.
pl: Cieszy nas wiadomość od naszych użytkowników. Będziemy wdzięczni za recenzję.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
pl: Nie udało się znaleźć tego, czego szukasz. Być może wyszukiwanie przyniesie lepsze rezultaty.

en: It was not possible complete the request, please reload the page and try again.
pl: Nie można było wykonać żądania, proszę przeładować stronę i spróbować ponownie.

en: Italic
pl: Kursywa

en: Jetpack Portfolio
pl: Portfolio Jetpack

en: Join Now
pl: Przyłącz się

en: Join Our Community
pl: Dołącz do naszej społeczności

en: Keep informed about each theme update.
pl: Informuj o każdej aktualizacji tematu.

en: Keep informed with the latest changes about each theme.
pl: Bądź na bieżąco z najnowszymi zmianami dotyczącymi każdego motywu.

en: Large
pl: Duży

en: Layout
pl: Układ

en: Layout 1
pl: Układ 1

en: Layout 2
pl: Układ 2

en: Layout 3
pl: Układ 3

en: Layout 4
pl: Układ 4

en: Layout 5
pl: Układ 5

en: Layout type
pl: Rodzaj układu

en: Layouts
pl: Układ

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Left
pl: Do lewej

en: Left/Right padding
pl: Odstęp od lewej/prawej (padding)

en: Left/right button padding
pl: Wypełnienie lewego/prawego przycisku

en: Lesson title
pl: Tytuł lekcji

en: Lesson title font size
pl: Rozmiar czcionki tytułu lekcji

en: Let us know. We'd love to hear from you.
pl: Daj nam znać. Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie.

en: Letter spacing
pl: Spazio delle lettere

en: Line height
pl: Wysokość linii

en: Link alignment
pl: Wyrównanie linka

en: Link for the button
pl: Link dla przycisku

en: Link separator
pl: Separator linków

en: Link spacing
pl: Odstępy linków

en: Links
pl: Odnośniki

en: Links color
pl: Kolor linków

en: Links color (hover)
pl: Kolor linków (po najechaniu)

en: List
pl: Lista

en: List zig-zag
pl: Lista zig-zag

en: Live Chat (WhatsApp)
pl: Czat na żywo (WhatsApp)

en: Live chat floating icon
pl: Ikona pływająca czatu na żywo

en: Load Google Fonts Locally?
pl: Załadować Google Fonts lokalnie?

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Login/Register
pl: Zaloguj/Zarejestruj się

en: Logo height
pl: Wysokość logo

en: Loop add to cart button size
pl: Rozmiar przycisku dodawania do koszyka

en: Main header
pl: Nagłówek główny

en: Masonry (grid style)
pl: Murowany (styl kratowy)

en: Maybe later
pl: Może później

en: Medium
pl: Średni

en: Membership archives
pl: Archiwa członkowskie

en: Memberships columns
pl: Kolumny członkostwa

en: Menu Items Font size
pl: Pozycje menu Rozmiar czcionki

en: Menu background
pl: Tło menu

en: Menu bar
pl: Pasek menu

en: Menu container
pl: Pojemnik z menu

en: Menu icon
pl: Ikona menu

en: Menu items hover
pl: Elementy menu po najechaniu na nie

en: Menu layout
pl: Układ menu

en: Menu position
pl: Pozycja menu

en: Menu style
pl: Styl menu

en: Meta color
pl: Kolor meta

en: Meta elements
pl: Meta elementy

en: Meta font size
pl: Wielkość czcionki meta

en: Meta size
pl: Rozmiar meta

en: Middle
pl: Drugie imię

en: Misc
pl: Różne

en: Mobile behavior for the slider images
pl: Zachowanie mobilne dla obrazów suwaka

en: Mobile header
pl: Nagłówek mobilny

en: Mobile menu button
pl: Przycisk menu mobilnego

en: Mobile padding
pl: Wyściełanie mobilne

en: Mobile/tablet only
pl: Tylko smatfon/tablet

en: Modal
pl: Modalny

en: Modal with custom content
pl: Modal z niestandardową zawartością

en: Modern
pl: Współczesny

en: Month: %s
pl: Miesiąc: %s

en: Multiple blog layouts
pl: Wiele układów bloga

en: My Account
pl: Moje konto

en: Narrow
pl: Wąski

en: Narrow container width
pl: Wąska szerokość zbiornika

en: Need help? Go ahead and visit our support forums and we'll be happy to assist you with any theme related questions you might have
pl: Potrzebujesz pomocy? Odwiedź nasze forum pomocy technicznej, a my z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania związane z tematem

en: Need help? We're here for you!
pl: Potrzebuję pomocy? Jesteśmy tu dla Ciebie!

en: New features for your header area.
pl: Nowe funkcje dla obszaru nagłówka.

en: Newer Comments &rarr;
pl: Nowsze komentarze &rarr;

en: Newer posts
pl: Nowsze wpisy

en: No Results Found
pl: Nie znaleziono wyników

en: No Sidebar
pl: Brak paska bocznego

en: No Templates Found
pl: Nie znaleziono żadnych szablonów

en: No header (only menu)
pl: Brak nagłówka (tylko menu)

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
pl: Żadne menu nie zostało jeszcze utworzone. <a href="%s">Utwórz jakieś</a>.

en: No sidebar
pl: Bez paska bocznego

en: None
pl: Brak

en: Normal
pl: Normalne

en: Note 1: this upgrade is optional, there is no need to do it if you are happy with your current header.
pl: Uwaga 1: ta aktualizacja jest opcjonalna, nie ma potrzeby jej wykonywania, jeśli jesteś zadowolony ze swojego obecnego nagłówka.

en: Note 2: your current header customizations will be lost and you will have to use the new options to customize your header.
pl: Uwaga 2: Twoje obecne dostosowania nagłówka zostaną utracone i będziesz musiał użyć nowych opcji, aby dostosować swój nagłówek.

en: Note 3: this upgrade refers only to the header (site identity and menu bar). It does not change any settings regarding your hero area (slider, video etc).
pl: Uwaga 3: to uaktualnienie odnosi się tylko do nagłówka (tożsamość witryny i pasek menu). Nie zmienia żadnych ustawień dotyczących obszaru bohatera (suwak, wideo itp.).

en: Note 4: Please take a full backup of your website before upgrading.
pl: Uwaga 4: Proszę wykonać pełną kopię zapasową swojej strony internetowej przed aktualizacją.

en: Nothing
pl: Nic

en: Nothing (only menu)
pl: Nic (tylko menu)

en: Nothing Found
pl: Niczego nie znaleziono

en: Number of clients to show (-1 shows all of them):
pl: Liczba klientów do pokazania (-1 pokazuje wszystkich):

en: Number of columns:
pl: Liczba kolumn:

en: Number of employees to show (-1 shows all of them):
pl: Liczba pracowników do pokazania (-1 pokazuje wszystkich):

en: Number of projects to show (-1 shows all of them):
pl: Liczba projektów do pokazania (-1 pokazuje wszystkie):

en: Number of services to show (-1 shows all of them):
pl: Liczba usług do pokazania (-1 pokazuje wszystkie):

en: Number of testimonials to show (-1 shows all of them):
pl: Liczba świadectw do pokazania (-1 pokazuje wszystkie):

en: Oblique
pl: Ukośny

en: Off-canvas mode
pl: Tryb off-canvas

en: Older posts
pl: Starsze wpisy

en: On scroll to top
pl: Na przewijanie w górę

en: One
pl: Jeden

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
pl: Ups! Nie udało się znaleźć pożądanej strony.

en: Open clients links in a new tab?
pl: Otwórz odnośniki klientów w nowej karcie?

en: Open in a new tab?
pl: Otworzyć w nowym oknie/karcie?

en: Open link in a new tab?
pl: Otworzyć link w nowej karcie?

en: Other
pl: Pozostałe

en: Our documentation can help you learn how to use the theme and also provides you with premade code snippets and answers to FAQs.
pl: Nasza dokumentacja może pomóc Ci w nauce korzystania z motywu, a także dostarcza wstępnie przygotowane snippety kodu i odpowiedzi na FAQ.

en: Overlay color
pl: Kolor nakładki

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: Page Description
pl: Opis strony

en: Page Header options for posts, pages, archives etc.
pl: Opcje nagłówka strony dla wpisów, stron, archiwów itp.

en: Page Headers
pl: Nagłówki stron

en: Page builder ready
pl: Konstrukcja strony gotowa

en: Page elements
pl: Elemanty strony

en: Page name
pl: Nazwa strony

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Page wrapper - bottom padding
pl: Obudowa strony - dolny padding

en: Page wrapper - top padding
pl: Obwódka strony - górny padding

en: Pages
pl: Strony

en: Pages:
pl: Strony:

en: Parallax backgrounds
pl: Tła paralaksowe

en: Paste the URL of the video (only from a network that supports oEmbed, like Youtube, Vimeo etc.):
pl: Wklej adres URL filmu (tylko z sieci, która obsługuje oEmbed, jak Youtube, Vimeo itp:)

en: Performance
pl: Wydajność

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Placeholder color
pl: Kolor okienka

en: Please make sure your search is spelled correctly or try a different word.
pl: Proszę upewnić się, że wyszukiwanie jest napisane poprawnie lub spróbować innego słowa.

en: Polylang integration
pl: Integracja z Polylangiem

en: Position
pl: Położenie

en: Post Archives
pl: Archiwa wpisów

en: Post Categories
pl: Kategorie wpisu

en: Post Tags
pl: Tagi wpisu

en: Post author
pl: Autor wpisu

en: Post categories
pl: Kategorie posta

en: Post comments
pl: Komentarze posta

en: Post date
pl: Data wpisu

en: Post name
pl: Nazwa wpisu

en: Post navigation
pl: Zobacz wpisy

en: Post not found
pl: Nie znaleziono postu

en: Post not found.
pl: Nie znaleziono wpisu.

en: Post tags
pl: Tagi wpisów

en: Post title font size
pl: Rozmiar czcionki tytułu postu

en: Post title size
pl: Rozmiar tytułu posta

en: Posts
pl: Wpisy

en: Posts navigation
pl: Nawigacja po wpisach

en: Prevent the text from changing?
pl: Uniemożliwić zmianę tekstu?

en: Preview
pl: Podejrzyj

en: Price
pl: Cena

en: Primary Menu
pl: Menu główne

en: Priority support
pl: Priorytetowe wsparcie

en: Privacy Policy Page
pl: Strona polityki prywatności

en: Proceed to checkout
pl: Przejdź do płatności

en: Product Archives
pl: Archiwa produktu

en: Product Categories
pl: Kategorie produktów

en: Product Image
pl: Zdjęcie produktu

en: Product Tags
pl: Tagi produktu

en: Product card
pl: Karta produktu

en: Product name
pl: Nazwa produktu

en: Product price color
pl: Cena produktu kolor

en: Product price size
pl: Rozmiar ceny produktu

en: Product prices color
pl: Ceny produktów kolor

en: Product prices font size
pl: Rozmiar czcionki cen produktów

en: Product sorting
pl: Sortowanie produktów

en: Product tabs
pl: Zakładki produktów

en: Product title
pl: Tytuł produktu

en: Product title color
pl: Kolor tytułu produktu

en: Product title size
pl: Rozmiar tytułu produktu

en: Quick Links Module
pl: Moduł szybkich odnośników

en: Quick View
pl: Szybki podgląd

en: Quick view the %s product
pl: Szybki podgląd produktu %s

en: Ratings
pl: Oceny

en: Read more
pl: Dowiedz się więcej

en: Read more link
pl: Odnośnik czytaj więcej

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
pl: Wszystko gotowe? <a href="%1$s">Zacznij tutaj</a> i opublikuj swój pierwszy wpis.

en: Related posts
pl: Powiązane wpisy

en: Related posts title
pl: Tytuły podobnych wpisów

en: Related products
pl: Podobne produkty

en: Remove sidebar from single products?
pl: Usunąć pasek boczny z pojedynczych produktów?

en: Requires page refresh after saving
pl: Wymaga odświeżenia strony po zapisaniu

en: Responsive
pl: Responsywny

en: Results count
pl: Liczba wyników

en: Review
pl: Opinia

en: Reviews
pl: Recenzje

en: Right
pl: Po prawej

en: Sale tag
pl: Etykieta Promocji

en: Sale!
pl: Wyprzedaż!

en: Save Conditions
pl: Zapisywanie warunków

en: Scroll to top
pl: Przewiń do góry

en: Search
pl: Wyszukiwanie

en: Search Results for: %s
pl: Wyniki wyszukiwania: %s

en: Search Templates:
pl: Wyszukiwanie szablonów:

en: Second fact icon
pl: Ikona drugiego faktu

en: Second fact name
pl: Druga nazwa faktu

en: Second fact value
pl: Druga wartość faktyczna

en: Second skill name
pl: Druga nazwa umiejętności

en: Second skill value
pl: Druga wartość umiejętności

en: Second slide
pl: Drugi slajd

en: See all our clients
pl: Zobacz wszystkich naszych klientów

en: See all our employees
pl: Zobacz wszystkich naszych pracowników

en: See all our news
pl: Zobacz wszystkie nasze wiadomości

en: See all our services
pl: Zobacz wszystkie nasze usługi

en: See all our testimonials
pl: Zobacz wszystkie nasze referencje

en: See the Changelog
pl: Zobacz listę zmian

en: See the Documentation
pl: Zobacz dokumentację

en: See the changelog
pl: Zobacz dziennik zmian

en: Select the header type for your front page
pl: Wybierz typ nagłówka dla swojej strony głównej

en: Select the hero type for all pages except the front page
pl: Wybierz typ bohatera dla wszystkich stron oprócz strony głównej

en: Select your layout
pl: Wybierz układ

en: Select your social menu:
pl: Wybierz swoje menu społeczne:

en: Separator color
pl: Kolor odstepu

en: Separator size
pl: Rozmiar odstępu

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Short description
pl: Krótki opis

en: Show all
pl: Pokaż wszystko

en: Show author avatar
pl: Pokaż avatar autora

en: Show featured image
pl: Pokaż wyróżniony obrazek

en: Show navigation filter? (Category slugs must be specified).
pl: Pokaż filtr nawigacji? (Muszą być podane slaby kategorii).

en: Show on all devices
pl: Pokaż na wszystkich urządzeniach

en: Show post content
pl: Pokaż treść postu

en: Show project title?
pl: Pokazać tytuł projektu?

en: Show the latest news from your blog.
pl: Pokaż najnowsze wiadomości ze swojego bloga.

en: Show what services you are able to provide.
pl: Pokaż, jakie usługi jesteś w stanie świadczyć.

en: Show your visitors some facts about your company.
pl: Pokaż odwiedzającym kilka faktów o swojej firmie.

en: Show your visitors some of your skills.
pl: Pokaż swoim gościom niektóre ze swoich umiejętności.

en: Side offset
pl: Przesunięcie boczne

en: Sidebar
pl: Panel boczny

en: Sidebar background
pl: Tło paska bocznego

en: Sidebar color
pl: Kolor panelu bocznego

en: Sidebar layout
pl: Układ paska bocznego

en: Sidebar layout (course archive)
pl: Układ paska bocznego (archiwum kursów)

en: Sidebar layout (single course)
pl: Układ paska bocznego (pojedynczy kurs)

en: Sidebar left
pl: Lewy pasek boczny

en: Sidebar position
pl: Pozycja panelu bocznego

en: Sidebar right
pl: Sidebar prawy

en: Single Page
pl: Pojedyncza strona

en: Single Post
pl: Pojedynczy wpis

en: Single Post/Page Options
pl: Opcje pojedynczych postów/stron

en: Single Product
pl: Pojedynczy produkt

en: Single course
pl: Pojedynczy kurs

en: Single courses
pl: Pojedyncze kursy

en: Single lesson
pl: Pojedyncza lekcja

en: Single posts
pl: Pojedyncze posty

en: Single products
pl: Pojedyncze produkty

en: Singles
pl: Syngiel

en: Singulars
pl: Single

en: Site description
pl: Opis strony

en: Site description color
pl: Kolor opisu strony

en: Site description font size
pl: Rozmiar czcionki opisu strony

en: Site header type
pl: Typ nagłówka strony

en: Site title
pl: Nazwa witryny

en: Site title color
pl: Kolor tytułu strony

en: Site title font size
pl: Rozmiar czcionki tytułu strony

en: Skip to content
pl: Przejdź do treści

en: Slider button
pl: Przycisk suwaka

en: Slider settings
pl: Ustawienia pokazu Slajdów

en: Slider speed
pl: Prędkość Slider

en: Slider speed in miliseconds. Use 0 to disable [default: 4000]
pl: Prędkość slidera w milisekundach. Użyj 0, aby wyłączyć [domyślnie: 4000]

en: Slider, image or video header
pl: Slider, obraz lub wideo nagłówek

en: Small
pl: Mały

en: Social Icons
pl: Ikony społecznościowe

en: Social profile
pl: Profil społecznościowy

en: Something went wrong, contact support.
pl: Coś poszło nie tak, skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
pl: Brak wyników wyszukiwania. Proszę spróbować ponownie z innymi słowami.

en: Spacing
pl: Odstęp

en: Specific
pl: Specyficzny

en: Starter sites
pl: Strony startowe

en: Static
pl: Statyczny

en: Sticky
pl: Przypięte

en: Sticky and transparent menu
pl: Lepkie i przejrzyste menu

en: Sticky header type
pl: Rodzaj Przyklejonego Nagłówka

en: Sticky menu
pl: Przyklejone menu

en: Stretched
pl: Rozciągnięty

en: Style
pl: Styl

en: Styling
pl: Styl

en: Styling with the Customizer
pl: Stylizacja za pomocą Customizera

en: Sub-menu background
pl: Tło podmenu

en: Sub-menu items
pl: Elementy podmenu

en: Submenu background
pl: Tło podmenu

en: Submenu color
pl: Kolor podmenu

en: Submit a Review
pl: Prześlij recenzję

en: Submit a review here
pl: Prześlij recenzję tutaj

en: Subtitle for the fifth slide
pl: Napis dla piątego slajdu

en: Subtitle for the first slide
pl: Podtytuł dla pierwszego slajdu

en: Subtitle for the fourth slide
pl: Napis dla czwartego slajdu

en: Subtitle for the second slide
pl: Napis dla drugiego slajdu

en: Subtitle for the third slide
pl: Napis dla trzeciego slajdu

en: Suggest an Idea
pl: Zaproponuj pomysł

en: Support
pl: Pomoc techniczna

en: Sure
pl: Pewnie

en: Sydney FP: Call to action
pl: FP w Sydney: wezwanie do działania

en: Sydney FP: Clients
pl: Sydney FP: Klienci

en: Sydney FP: Employees
pl: FP Sydney: Pracownicy

en: Sydney FP: Facts
pl: FP Sydney: Fakty

en: Sydney FP: Latest News
pl: Sydney FP: Najnowsze wiadomości

en: Sydney FP: List
pl: FP Sydney: Lista

en: Sydney FP: Services Type A
pl: Sydney FP: Usługi typu A

en: Sydney FP: Services type B
pl: Sydney FP: Usługi typu B

en: Sydney FP: Skills
pl: Sydney FP: Umiejętności

en: Sydney FP: Social Profile
pl: Sydney FP: Profil społeczny

en: Sydney FP: Testimonials
pl: FP Sydney: Referencje

en: Sydney Font Awesome Update:
pl: Aktualizacja Font Awesome Sydney:

en: Sydney Header Update
pl: Aktualizacja nagłówka w Sydney

en: Sydney Info
pl: Informacje o motywie Sydney

en: Sydney Theme Widgets
pl: Widżety motywu Sydney

en: Sydney Toolbox is a free addon for the Sydney WordPress theme. It helps with things like demo import and additional Elementor widgets.
pl: Sydney Toolbox to darmowy dodatek do motywu Sydney WordPress. Pomaga w takich rzeczach jak import demo i dodatkowe widżety Elementor.

en: Sydney is a powerful business theme that provides a fast way for companies or freelancers to create an awesome online presence. As well as being fully compatible with Elementor, Sydney brings plenty of customization possibilities like access to all Google Fonts, full color control, layout control, logo upload, full screen slider, header image, sticky navigation and much more. Also, Sydney provides all the construction blocks you need to rapidly create an engaging front page. Looking for a quick start with Sydney? With just a few clicks, you can import one of our existing demos (https://athemes.com/sydney-demos/)
pl: Sydney jest potężnym motywem biznesowym, który zapewnia szybki sposób dla firm lub freelancerów na stworzenie wspaniałej obecności online. Oprócz tego, że jest w pełni kompatybilny z Elementorem, Sydney przynosi mnóstwo możliwości dostosowywania, takich jak dostęp do wszystkich czcionek Google, pełna kontrola kolorów, kontrola układu, wgrywanie logo, pełnoekranowy suwak, obraz nagłówka, lepka nawigacja i wiele więcej. Ponadto Sydney zapewnia wszystkie bloki konstrukcyjne, których potrzebujesz, aby szybko stworzyć interesującą stronę główną. Chcesz szybko rozpocząć pracę z Sydney? Wystarczy kilka kliknięć, aby zaimportować jedno z naszych istniejących demo (https://athemes.com/sydney-demos/)

en: Sydney is now installed and ready to go. To help you with the next step, we've gathered together on this page all the resources you might need. We hope you enjoy using Sydney.
pl: Sydney jest teraz zainstalowany i gotowy do pracy. Aby pomóc Ci w kolejnym kroku, zebraliśmy na tej stronie wszystkie zasoby, których możesz potrzebować. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się korzystanie z Sydney.

en: Sydney is now installed and ready to go. To help you with the next step, we’ve gathered together on this page all the resources you might need. We hope you enjoy using Sydney. You can always come back to this page by going to <strong>Appearance > Sydney Info</strong>.
pl: Sydney jest teraz zainstalowany i gotowy do pracy. Aby pomóc Ci w kolejnym kroku, zebraliśmy na tej stronie wszystkie zasoby, których możesz potrzebować. Mamy nadzieję, że korzystanie z Sydney sprawi Ci przyjemność. Zawsze możesz wrócić na tę stronę, przechodząc do <strong>Appearance &gt; Sydney Info</strong>.

en: Sydney is now installed and ready to use. Click on Starter Sites to get off to a flying start with one of our pre-made templates, or go to Theme Dashboard to get an overview of everything.
pl: Sydney jest teraz zainstalowany i gotowy do użycia. Kliknij na Starter Sites, aby zacząć od jednego z naszych gotowych szablonów lub przejdź do Theme Dashboard, aby uzyskać przegląd wszystkiego.

en: Sydney page options
pl: Opcje strony Sydney

en: Sydney: Contact info
pl: Sydney: Informacje kontaktowe

en: Sync Library
pl: Biblioteka synchronizacji

en: Tag name
pl: Nazwa tagu

en: Tags
pl: Tagi

en: Take Sydney to a whole other level by upgrading to the Pro version.
pl: Przenieś Sydney na zupełnie inny poziom dzięki aktualizacji do wersji Pro.

en: Template Library
pl: Biblioteka szablonów

en: Template does not have any content
pl: Szablon nie ma żadnej zawartości

en: Template id missing
pl: Brak identyfikatora szablonu

en: Templates Builder
pl: Kreator szablonów

en: Templates Module
pl: Moduł szablonów

en: Text
pl: Tekst

en: Text + Icon
pl: Tekst + ikona

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Text alignment
pl: Wyrównanie tekstu

en: Text before the play button (only for lightbox mode):
pl: Tekst przed przyciskiem odtwarzania (tylko dla trybu lightbox):

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Text color (sticky)
pl: Kolor tekstu (lepki)

en: Text decoration
pl: Dekoracje tekstowe

en: Text for your call to action button
pl: Tekst dla przycisku wezwania do działania

en: Text transform
pl: Przekształcenie tekstu

en: The URL for your button [In case you want a button below your clients block]
pl: Adres URL dla Twojego przycisku [Na wypadek, gdybyś chciał mieć przycisk pod blokiem swoich klientów]

en: The URL for your button [In case you want a button below your services block]
pl: Adres URL dla Twojego przycisku [W przypadku, gdy chcesz mieć przycisk pod swoim blokiem usług]

en: The URL for your button [In case you want a button below your testimonials block]
pl: Adres URL dla Twojego przycisku [W przypadku, gdy chcesz mieć przycisk pod blokiem referencji]

en: The text for the button [Defaults to <em>See all our clients</em> if left empty]
pl: Tekst dla przycisku [Defaults to <em>See all our clients</em> if left empty]

en: The text for the button [Defaults to <em>See all our employees</em> if left empty]
pl: Tekst dla przycisku [Defaults to <em>See all our employees</em> if left empty]

en: The text for the button [Defaults to <em>See all our services</em> if left empty]
pl: Tekst dla przycisku [Defaults to <em>See all our services</em> if left empty]

en: The text for the button [Defaults to <em>See all our testimonials</em> if left empty]
pl: Tekst dla przycisku [Domyślnie <em>See all our testimonials</em> if left empty]

en: The values for these elements are set from the main header.
pl: Wartości dla tych elementów są ustawiane z głównego nagłówka.

en: Theme Dashboard
pl: Pulpit motywu

en: Theme Features
pl: Funkcje motywu

en: Theme elements can be styled from the Customizer. Use the links below to go straight to the section you want.
pl: Elementy motywu mogą być stylizowane z poziomu Customizera. Użyj poniższych linków, aby przejść bezpośrednio do wybranej sekcji.

en: Theme info
pl: Szczegóły motywu

en: Third fact icon
pl: Ikona trzeciego faktu

en: Third fact name
pl: Nazwa trzeciego faktu

en: Third fact value
pl: Trzecia wartość faktyczna

en: Third skill name
pl: Trzecia nazwa umiejętności

en: Third skill value
pl: Trzecia wartość umiejętności

en: Third slide
pl: Trzeci slajd

en: This applies to all headings in the widget, except the widget title
pl: Dotyczy to wszystkich nagłówków w widżecie, z wyjątkiem tytułu widżetu

en: This is a global change. That means this change will affect all website icons and you will need update the icons class names in all theme widgets and post types that use Font Awesome 4 icons. For example: "fa-android" to "fab fa-android".
pl: Jest to zmiana globalna. Oznacza to, że ta zmiana wpłynie na wszystkie ikony witryny i będziesz musiał zaktualizować nazwy klas ikon we wszystkich widżetach motywów i typach postów, które używają ikon Font Awesome 4. Na przykład: "fa-android" do "fab fa-android".

en: This may or may not work. It depends on the widget styles.
pl: To może, ale nie musi działać. To zależy od stylów widżetów.

en: This option refers only to Google Fonts loaded by the theme, not by third-party plugins.
pl: Ta opcja odnosi się tylko do czcionek Google Fonts ładowanych przez motyw, a nie przez wtyczki innych firm.

en: This plugin is useful for importing our demos. You can uninstall it after you're done with it.
pl: Ta wtyczka jest przydatna do importowania naszych demek. Możesz go odinstalować po zakończeniu pracy z nim.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
pl: Ten produkt jest obecnie wyprzedany i niedostępny.

en: This setting depends on the content, it may or may not work
pl: To ustawienie zależy od zawartości, może działać lub nie działać

en: This version of Sydney comes with a new and improved header. Activate it by clicking the button below and you can access new options.
pl: Ta wersja Sydney jest wyposażona w nowy i ulepszony nagłówek. Aktywuj go klikając na poniższy przycisk, a uzyskasz dostęp do nowych opcji.

en: Three
pl: Trzy

en: Title
pl: Tytuł

en: Title color
pl: Kolor tytułu

en: Title for the button
pl: Tytuł dla przycisku

en: Title for the fifth slide
pl: Tytuł dla piątego slajdu

en: Title for the first slide
pl: Tytuł pierwszego slajdu

en: Title for the fourth slide
pl: Tytuł czwartego slajdu

en: Title for the second slide
pl: Tytuł drugiego slajdu

en: Title for the third slide
pl: Tytuł trzeciego slajdu

en: Title spacing
pl: Odstępy tytułu

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Toggle menu
pl: Menu przełączania

en: Top
pl: Góra

en: Top &amp; bottom padding
pl: Odstęp górny i dolny

en: Top left
pl: Góra lewa

en: Top level menu items
pl: Pozycje menu górnego poziomu

en: Top padding for the page wrapper (the space between the header and the page title)
pl: Górny padding dla obwoluty strony (przestrzeń pomiędzy nagłówkiem a tytułem strony)

en: Top right
pl: Na górze po prawej

en: Top row
pl: Górny rząd

en: Top-level menu items
pl: Pozycje menu najwyższego poziomu

en: Top/Bottom padding
pl: Odstęp od góry/dołu (padding)

en: Translation ready
pl: Gotowość do tłumaczenia

en: Transparent header
pl: Przezroczysty nagłówek

en: Transparent menu bar
pl: Przezroczysty pasek menu

en: Try different category or sync for new templates.
pl: Spróbuj innej kategorii lub zsynchronizuj nowe szablony.

en: Two
pl: Dwa

en: Type
pl: Typ

en: Type of starter sites
pl: Rodzaj miejsc startowych

en: Typography
pl: Typografia

en: Typography Options
pl: Opcje Typografii

en: URL for your call to action button
pl: Adres URL dla przycisku call to action

en: Update to v5
pl: Aktualizacja do wersji 5

en: Upgrade Theme Header
pl: Uaktualnij nagłówek motywu

en: Upgrade to Pro
pl: Rozszerz do Pro

en: Upload your fifth image for the slider
pl: Wgraj piąty obrazek do slidera

en: Upload your first image for the slider
pl: Wgraj pierwszy obrazek do slidera

en: Upload your fourth image for the slider
pl: Wgraj czwarty obrazek do slidera

en: Upload your logo
pl: Prześlij swoje logo

en: Upload your second image for the slider
pl: Wgraj drugi obrazek do slidera

en: Upload your third image for the slider
pl: Wgraj trzeci obrazek do slidera

en: Upsell products
pl: Produkty upsell

en: Usage example: <strong>fa-android</strong>
pl: Przykład użycia: <strong>fa-android</strong>

en: Usage example: <strong>fas fa-cloud</strong> (solid). <strong>far fa-building</strong> (regular), <strong>fab fa-android</strong> (brands)
pl: Przykład użycia: <strong>fas fa-cloud</strong> (solidny). <strong>far fa-building</strong> (regularny), <strong>fab fa-android</strong> (marki)

en: Use this if you want to show the same text on all slides.
pl: Użyj tego, jeśli chcesz pokazać ten sam tekst na wszystkich slajdach.

en: User Auth
pl: Autoryzacja użytkownika

en: User Logged In
pl: Użytkownik zalogowany

en: User Logged Out
pl: Użytkownik wylogowany

en: User Roles
pl: Role użytkowników

en: Vertical Padding
pl: Pionowe odstępy

en: Vertical alignment
pl: Wyrównanie w pionie

en: Vertical section padding
pl: Wypełnienie przekroju pionowego

en: Video
pl: Film

en: Video mode:
pl: Tryb wideo:

en: View Sydney Pro
pl: Zobacz Sydney Pro

en: View your shopping cart
pl: Zobacz swój koszyk

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Visit our forums
pl: Odwiedź nasze forum

en: Visit the forums
pl: Odwiedź forum

en: WP Rocket Review
pl: Recenzja WP Rocket

en: Want more customization options?
pl: Chcesz więcej opcji personalizacji?

en: Want to see the new header options before upgrading? Check out our %s.
pl: Chcesz zobaczyć nowe opcje nagłówka przed aktualizacją? Sprawdź nasze %s.

en: We run through the top 10 WordPress performance plugins to keep your site running fast. Goes beyond just caching plugins (though those are on there too!). A must-read for all WordPress site owners.
pl: Przeglądamy 10 najlepszych wtyczek do WordPressa, aby Twoja witryna działała szybko. Wykracza poza zwykłe buforowanie wtyczek (chociaż one też tam są!). Obowiązkowa lektura dla wszystkich właścicieli witryn WordPress.

en: Welcome to Sydney
pl: Witamy w Sydney

en: Widget area 1
pl: Obszar widżetu 1

en: Widget area 2
pl: Obszar widgetu 2

en: Widget area 3
pl: Obszar widgetu 3

en: Widget area 4
pl: Obszar widżetu 4

en: Widget text color
pl: Kolor czcionki tekstu widżetu

en: Widget title color
pl: Kolor tytułu widgetu

en: Widget titles color (deprecated)
pl: Kolor tytułów widżetów (przestarzały)

en: Widget titles size
pl: Rozmiar czcionki tytułów widżetu

en: Widgetized footer
pl: Widżetowana stopka

en: WooCommerce compatible
pl: Kompatybilny z WooCommerce

en: Year: %s
pl: Rok: %s

en: You can find a list of the available icons
pl: Listę dostępnych ikon można znaleźć

en: You can select your header type from here. After that, continue below to the next two tabs (Hero Slider and Header Image) and configure them.
pl: Możesz wybrać swój typ nagłówka z tego miejsca. Po tym, kontynuuj poniżej do kolejnych dwóch zakładek (Hero Slider i Header Image) i skonfiguruj je.

en: You can use the following tags: {copyright}, {year}, {site_title}, {theme_author}
pl: Możesz użyć następujących tagów: {copyright}, {year}, {site_title}, {theme_author}

en: You might also like:
pl: Możesz też polubić:

en: Your account
pl: Twoje konto

en: Your cart
pl: Twój koszyk

en: Your website is currently running the version 4. Click in the below button to update to version 5.
pl: Twoja strona działa obecnie w wersji 4. Kliknij w poniższy przycisk, aby zaktualizować ją do wersji 5.

en: [aThemes Employees] Link
pl: link [Pracownicy aThemes]

en: [aThemes Employees] Name
pl: nazwa [aThemes Employees]

en: [aThemes Employees] Position
pl: pozycja [aThemes Employees]

en: [aThemes Portfolio] Link
pl: link [aThemes Portfolio]

en: [aThemes Portfolio] Title
pl: tytuł [aThemes Portfolio]

en: [aThemes Posts] See all button text
pl: zobacz cały tekst przycisku [aThemes Posts]

en: [aThemes Testimonials] Name
pl: nazwa [aThemes Testimonials]

en: [aThemes Testimonials] Position
pl: pozycja [aThemes Testimonials]

en: [aThemes Testimonials] Testimonial
pl: testimonial [aThemes Testimonials]

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
pl[0]: Jeden komentarz do &bdquo;%2$s&rdquo;
pl[1]: %1$s komentarze do &bdquo;%2$s&rdquo;
pl[2]: %1$s komentarzy do &bdquo;%2$s&rdquo;

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
pl: Y-m-d

en: here.
pl: tutaj.

en: or go to the Customizer
pl: lub przejdź do Customizera

[ctx: post author]
en: By %1$s %2$s
pl: %1$s (%2$s)

[ctx: post date]
en: Posted on %s
pl: Opublikowano %s

[ctx: post format archive title]
en: Asides
pl: Notatki na marginesie

[ctx: post format archive title]
en: Audio
pl: Plik dźwiękowy

[ctx: post format archive title]
en: Chats
pl: Czaty

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
pl: Galerie

[ctx: post format archive title]
en: Images
pl: Obrazki

[ctx: post format archive title]
en: Links
pl: Odnośniki

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
pl: Cytaty

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
pl: Statusy

[ctx: post format archive title]
en: Videos
pl: Filmy
